X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "wspomagacze" śluzu - poprawa nie tylko śluzu płodnego
Odpowiedz

"wspomagacze" śluzu - poprawa nie tylko śluzu płodnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 30 listopada 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie znalazłam nigdzie informacji na ten temat, a może któraś miała coś podobnego.
    Jestem na początku starań (cykl nr 2) i w tym cyklu staram się poprawić jakość śluzu.
    Są różne metody na jego poprawę - ja stosuję wiesiołka (czasami siemię lniane) i na małe wyregulowanie Inofem.

    I tu rodzi się moje pytanie: czy któraś z Was zauważyła u siebie poprawę śluzu, ale nie tylko "tam"?
    Rano budzę się z zawalonym nosem, ogólnie w ciągu dnia też częściej muszę wydmuchać nochala.

    Czy miałyście coś podobnego?

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NW ja tak miałam. Ja starałam sie od roku i okazało sie ze najprawdopodobniej moim problemem jest właśnie jakość śluzu. Ja można powiedzieć nie miałam w ogóle sluzu płodnego. Olej z wiesiołka to noe wiem czy moze wpłynąć na inne które organizm produkuje - na logikę to raczej tak aczkolwiek z tego co wiem i spraltulowalam na sobie to na pewno ilości śluzu w całym organizmie zwiększa syrop Guajazyl który przed owulacja dudlilam butlami. Ale ma poprawę śluzu to stosowałam cała serie suplementów która opisałam w temacie Śluz płodny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ