X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wspomaganie owulacji
Odpowiedz

Wspomaganie owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ananaseq100 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 października 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki i mam pytanie czy bralyscie moze taki suplement diety jak Oligobs Procrea F? o Femifertil slyszalam i sa o tym opinie ale o oligobs nie ma ani jednej opinii tylko sa opisy tego preparatu. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz:)

    :)
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 17 października 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W innymi wątku nt FF napisałam, że jest to raczej suplement zawierający witaminy i inne elementy mające przygotować organizm do ciąży. Co do wpływu na owulację, to ten zestaw mnie osobiście nie przekonuje.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim jedynym wspomagaczem byl wiesiolek. bralam go az do owulacji, przynajmniej ja tak bralam bo czytalam ze tak trzeba brac, ale nie wiem...

    18fd6e31f8e24b67a4afb49b396bfcc3.png

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 października 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bralam wiesiolek + femifertil witaminy + kwas foliwoy + belisse. moze za duzo i to tez mnie troche hamuje? wiesiolek jest super. mi pomaga na sluzik i reguluje cykl.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 23 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore wiesiolka ale do tego wspomagacze jajeczkowania....

    63b363a823.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ