X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wszyscy są teraz w ciąży!!!!!!!!!!!
Odpowiedz

wszyscy są teraz w ciąży!!!!!!!!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce cycki opadają staram się z mężem od 8 miesięcy nic nie wychodzi zaczęliśmy wiec przygodę z lekarzem. I właśnie teraz wszyscy są w ciąży to jest nienormalne!!!!! Moja kolezanka po 10 latach zaszła w ciążę urodziła. Druga młodszą ode mnie urodziła. W ciągu tych 8 miesięcy co się staram żeby was nie oszukać ze 3 kolejne są w ciąży. Następną koleżanką ze szkoły na dniach rodzi. Dosłownie przed chwila na FB dowiedziała się ze znajoma lat 19 chla, cpa, będzie mama oczywiście ani męża ani chlopaka . czy wszystko się na nas uwzielo??????? To jest nie do wytrzymania.

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo. Bardzo motywujący temat i post wśród kobiet, które starają się po wiele miesięcy/lat i są wśród nas takie, którym się udało po "zaledwie" 40 miesiącach. Ja poznałam tutaj kilka przyjaciółek i płaczę z radości jeśli którejś się udało zajść w ciążę.
    Starasz się 8 miesięcy i jesteś bardzo koleżeńska i taka, uwaga trudne słowo: empatyczna...
    Serio, bardzo mnie zbudowałaś swoją dawką żółci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:29

    mar, livia30, rah, Blondik, Problemowa, momo1009, kate55, Fedra, monika_89, polkosia, hipisiątko, Rotenkopf, Bergo2 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego dawka żółci.uważam się za taka jak wy gdzie staramy się po kilka lat placzemy wiele razy lazimy po lekarzach leczymy się a wielu osoba udaje siebtak po prostu na pstrykniecie. Wielu które nie chcą w tej ciąży być nie marzą o niej tak jak my a się udaje nawet nie maja pojęcia jak to jest się starac stresowac przeżywać ze znowu nie wyszlo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:35

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze. Pilnuj swego nosa i nie oceniaj innych. A pisząc cyt. "I właśnie teraz wszyscy są w ciąży to jest nienormalne!!!!! Moja kolezanka po 10 latach zaszła w ciążę urodziła. Druga młodszą ode mnie urodziła. W ciągu tych 8 miesięcy co się staram żeby was nie oszukać ze 3 kolejne są w ciąży(...)" przybierasz bardzo wspierającą postawę i taką właśnie empatyczną. A skąd wiesz ile one się starały?
    Skoro po 10 latach zaszła i urodziła, to masz jeszcze trochę czasu na utyskiwania, nie sądzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:36

    livia30, vincaminor, vanessa, Blondik, Emma80, kubecek, kapturnica, Fedra, polkosia, Bergo2 lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta co 10 lata to akurat się starała chodziła po lekarzach ale te co nie chcą a maja i nie rozumieją tego jak to jest się starać i słyszę nie planowalismy teraz dziecka ale jest i ok. Ok ja i wiele dziewczyn tutaj by swoje życie oddało żeby czuć tego małego czlowieczka w sobie

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko nigdy nie wiesz czy któraś z tych osób nie starała się długo i nie przeszła przez małą, piekielną ścieżką...myślisz, że my opowiadamy znajomym, że mąż ma słabe nasienia a ja np problemy hormonalne ? Oczywiście, że nie i większość osób się do tego przed znajomymi nie przyzna. A z wypowiedzi wnioskuję, że jesteście raczej znajomymi niż przyjaciółmi a takim tym bardziej nie mówi się o staraniach. Dopiero kiedy człowiek się stara zaczyna dostrzegać mnóstwo ciąż i dzieciaczków wokół siebie. Poza tym wchodzi się już w pewien wiek z czasem, że to naturalne że wśród rówieśników rodzi się malych za maluchem.

    Emma80, futuremama, Fedra lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym mi lekarz powiedzieł tak : "tak to już w życiu jest, że jak się nie stara o dziecko to zaraz się pojawia a kiedy się staramy to one nie jest na zawołanie i tu potrzeba czasu i wiary w to,że się uda, bo dziecko to nie jest coś co da się zaplanować"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:46

    Landryneczka, anja83, Molcia, Fedra lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - obie - po co tyle jadu.

    sarenka - rozumiem Twoją degustację - każdy ma do tego prawo. Chciałaś to z siebie wylać. W sumie pewnie każda tu obecna ma chwilami podobne myśli widząc zaciążone koleżanki - "wszystkim się udaje tylko nie mi :("

    lauda - spokojnie :) koleżanka ma gorszy dzień, chciała się wyżalić. Słowo pisane nieco inaczej wyraża myśli niż mówione, więc może odczytałaś to zbyt brutalnie. Założę się że sarenka nikomu źle nie życzy i nie rzuca zaklęć na wszystkie zaciążone. Pewnie po prostu jej przykro na widok szczęśliwego otoczenia. To normalne. Przesadziłaś z "nalotem" na koleżankę.

    No a teraz rączki na zgodę i uśmiechy na twarz przyklejać! Już!! ;)

    Idgie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Fatim ale jak to boli jak średnio raz w miesiącu dowiadujesz się ze ta jest w ciąży czy ta a ty dalej nic. Właśnie szkoda ze niemam wśród przyjaciół w Realu kogoś kto tespz się stara a nie wychodzi jedynie tutaj są takie osoby zresztą tak jak mówisz nikt by się nie przyznał do tego ze się stara i leczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to zabrzmailo źle szczególnie tak koleżanką co 10 lat się starała i jej się udało ale dosłownie chwile temu weszlam na FB a tak właśnie ta 19latka w ciąży ti juz mnie przeroslo dlatego tak wylalam to z siebie. Nikogo nie chciałam urazic

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wiem, że przechodzi się przez pewien etap kiedy czuje się, że to boli, ale to minie kiedy uświadomisz sobie, że dziecka nie zaplanujesz tylko się poprostu pojawi. Przestań się oglądać na innych i skup się na swoim zwiazku, bo inaczej żal sprawi, że staniesz się zawistna i zgorzkniała.

    Summerka, KASIKK, anja83 lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, u mnie dokoła też pełno ciężarnych oraz nowo narodzonych dzieciaczków. Moje dwie najbliższe przyjaciółki są w ciąży... Mam za sobą 9 miesięcy starań i dwa poronienia a mimo to ciesze się razem z nimi i nie ma we mnie nawet ziarenka zazdrości! :)

    Na świecie nie ma sprawiedliwości, trzeba się z tym pogodzić. Takim podejściem nie pomożesz sobie


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landyneczko narazie u lekarza byłam raz. dostalam pregnyl na pęknięcie ale dostalam juz okres i maz zrobił badanie nasienia.jutro mam wizytę i teraz ja dostane wytyczne co do badan na pewno muszę zrobić badanie na chlamydie i chyba na drożność jajowodów.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wytrzymam! Kobieto, opanuj sie! To tak, jakby ludzie chorzy na poważne choroby mówili, ze to niesprawiedliwe, bo inni nie są chorzy albo tacy, którzy maja chore dzieci, mówiący, ze to nie fair, bo np. Narkomanki maja zdrowe dzieci...skąd wiesz, ze na pstryknięcie palców? A nawet jesli to co z tego? To dobrze, bedzie wyż - bedą emerytury;)

    A tak serio to rozumiem, starania, frustracja, itd. Ale rzygac mi sie chce jak wiele będących tu dziewczyn non stop narzeka, ze sie nie udało, wiedziała, ze sie nie uda, bo nigdy sie nie udaje, jest biedna, nieszczęśliwa (no to skoro wiedziała, to po co robiła test)...i wszyscy powinni współczuć i głaskać po głowie...a dziewczyny, które naprawdę długo sie starają, popłaczą, wyzala sie (w pozytywnym sensie), ale zaraz cycki do góry i dalej próbuja, a nie wściekają sie, ze innym sie udało!

    Przez takie wpisy czuje ze biorę udział w jakiejdc zbiorowej psychozie i histerii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 17:00

    lauda., livia30, Katarzyna87, anja83, konwalianka, Eklerka, Blondik, Emma80, tomania2806, kate55, Fedra, hipisiątko lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to ja juz nic nie pisze myslalam ze jak mam zalamke jak wiele tutaj a i jak się wyzale to dostanie jakieś słowa otuchy ale widzę tu jakąś nagonkę jakbym chciała komuś krzywdę zrobić wiec koncze juz ten temat

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi nagonkę- napisałaś post z pretensjami do całego świata, wiec masz odpowiedz. To nie był post empatyczny i taki, który by potrzebował wsparcia (kazda z nas go czasem potrzebuje), tylko właśnie agresywny, wiec nie dziw sie odpowiedzi..,

    livia30, Rotenkopf lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, jesteś sfrustrowana tymi ciągłymi staraniami - rozumiem (chociaż 8 miesięcy to w ogóle nie są jeszcze tak naprawde długie starania, co potwierdzi wiele kobietek, które już kilka dobrych lat tu jest i nadal walczy, u mnie niedługo pyknie 25 miesięcy więc Twoje 8 nie robi na mnie wrażenia, zwykła zdrowa para statystycznie stara się o dziecko od 3 do 12 miesięcy). Musisz zrozumieć, że ten post napewno zdenerwował wiele kobiet, które są po wieloletnich, nieudanych staraniach a Twój bunt po zaledwie 8 miesiącach (co to jest? ja 8 miesięcy to czekałam na operację:P) po prostu jest trochę nie na miejscu:)

    Koleżanki zachodzą w ciążę i Ciebie to denerwuje.

    moja rada?
    Z-L-U-Z-U-J P-O-Ś-L-A-D-Y :) i nie patrz na to co robią/mają wszyscy

    lauda., Summerka, odrobinacheci, vincaminor, vanessa, Maczek, Blondik, Emma80, momo1009, kapturnica, Fedra, zonaboba, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Fatim dokładnie ...
    czemu założycielka usunęła konto ?
    bo wystraszyła się, że teraz nikt jej nie będzie lubił więc usunęła i założy nowe pod innym nickiem ;)

    Landryneczka, lauda., Summerka, livia30, Fedra lubią tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee!! A chciałam ją do przyjaciółek zaprosić! Nie zdążyłam ;/ God damn it!

    Katjaa, Blondik, Aganeska lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ