Forum Starając się - ogólne wyciek z sutka
Odpowiedz

wyciek z sutka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja23 Nowa

Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Od jakiegos czasu staramy sie o dzidzie i jak na razie bez skutku ale od trzech dni zauwazylam u siebie wyciek z sutka (kolor i konsystencja mleka). Myslicie,ze moze to byc oznaka ciazy? Nie chce robic testu,bo jestem dopiero w 12dc i boje sie rozczarowania. Pomozcie

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może być podwyższona prolaktyna, która utrudnia zajście w ciąże idź do gina po skierowanie. A mleko w piersiach pojawia się w III trymestrze, nie wiem dokładnie kiedy bo nigdy w ciąży nie byłam.

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...
  • patrycja23 Nowa

Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie sa powody podwyzszenia tej prolaktyny?

• Dora Autorytet

Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym z powodów jest na pewno stres.

Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • patrycja23 Nowa

Wysłany: 17 stycznia 2013, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz:)
    Staram sie nie stresowac i wydaje mi sie,ze mi sie to udaje ale byc moze to tkwi w mojej podswiadomosci:)
    Chce zajscia w ciaze jest silniejsza ode mnie

• Dora Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2013, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja mimo wszystko idz do lekarza i to zbadaj. Powodow wycieku moze byc wiele...

Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • sylwiunia Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2013, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwyższona prolaktyna często hamuje owulację, ale nie we wszystkich przypadkach

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2013, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taki problem. I dzis odebralam wynik prolaktyny 24,6 ng/ml. I nie wiem co dalej, bo niby górna granica to 25 ng/ml i się łapię...

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2013, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PRL dla starających się powinna wynosić ok 15, ale to taka idealna. Pewnie mało która ma taką.
    Ja miałam ok 30 w październiku i w następnym cyklu wybieram się ją powtórzyć, ale mam nadzieję że sama jakoś dojdzie do ładu. Jak będę miała ją w granicach 25 to skuszę się na castagnusa i zobacze co będzie dalej.

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.