X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wydzielina z piersi
Odpowiedz

Wydzielina z piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 3 października 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki! Od niedawno dołączyłam do Waszego grona:) Staram się o dzidziusia od 4 miesięcy...W dniu dzisiejszym zupełnie przez przypadek zauważyłam przy ściśnięciu suka wydzielinę białą i bezbarwną. Czy może któraś z Was miałam podobną sytuację?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj w pierwszej kolejnosci prolaktyne :-)

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 3 października 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisane zmiany najprawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami równowagi hormonalnej. Idź z tym do lekarza..Przy niedoczynności tarczycy tez to może występować

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 3 października 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez obstawiam, ze to za wysoka prolaktyna jest przyczyna, bo ona wplywa na laktacje.

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie to takie kwiatki przy prolaktynie

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 4 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i z prl do lekarza, najlepiej endokrynologa, bo ona/on zleci pewnie tez inne badania i calosciowo popatrzy cos sie tam porozwalalo w tych Twoich hormonach. Na poczatek, jakbys nie szla prywatnie i miala dlugi termin to oczywiscie gin tez moze wypisac na to lek, ale lepiej i tak pozniej wybrac sie do endo-jednak na ogol maja wieksze pojecie o tych wszystkich sprawach :)

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 października 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak czasami mam a prolaktynę mam ok i inne hormony też, pytałąm 3 lub 4 ginów już nie pamiętam i jednym chórem mówili że to jest gruczoł i normalne że czasem coś z niego wydzieli się pod wpływem ucisku bo ona cały czas pracuje i nie mam się tym przejmować :-)
    oczywiście polecam zrobić sobie badania hormonów tak jak pisały dziewczyny :-)

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • basia1614 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 4 października 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:) też tak miałam i tak jak powyżej dziewczyny pisały polecam zrobić badania prolaktyny :) Ja niestety miałam zbyt wysoką, dostałam bromergon i po miesiącu przyjmowania spadł mi do 0,3. Aktualnie nie wiem na jakim poziomie się teraz utrzymuje ale w każdym razie tej wydzielina ustąpiła:)

    EMI_KUB lubi tę wiadomość

  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 5 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuje!

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 października 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EMI_KUB wrote:
    Cześć Kobietki! Od niedawno dołączyłam do Waszego grona:) Staram się o dzidziusia od 4 miesięcy...W dniu dzisiejszym zupełnie przez przypadek zauważyłam przy ściśnięciu suka wydzielinę białą i bezbarwną. Czy może któraś z Was miałam podobną sytuację?
    Wysoka prolaktyna, jak mi wyszly wyniki powyzej normy to puerwsze o co gin pytal to o wycieki z piersi :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1614 wrote:
    witam:) też tak miałam i tak jak powyżej dziewczyny pisały polecam zrobić badania prolaktyny :) Ja niestety miałam zbyt wysoką, dostałam bromergon i po miesiącu przyjmowania spadł mi do 0,3. Aktualnie nie wiem na jakim poziomie się teraz utrzymuje ale w każdym razie tej wydzielina ustąpiła:)
    Ja jak zbilam prl to po 3 mcach bylam w ciazy :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • basia1614 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 6 października 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka akurat jestem w 3 cyklu brania bromergonu :) i licze na to ze sie wreszcie uda:)

    EMI_KUB daj znac jak wyniki :)

    Pozdrawiam dziewczęta :) Miłego dnia ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ