X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wygląd miesiączki
Odpowiedz

wygląd miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, mam bardzo nurtujący mnie problem. Moja miesiączka wyglądem przypomina śluz płodny (rozciągliwy) tyle, że o zabarwieniu czerwonym, brunatnym, pod koniec brązowym. Czy to normalne, że miesiączka jest tak "gęsta"?
    Czy któraś z Was ma podobnie? Możecie coś doradzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie są to skrzepy.

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła do lekarza i bym zrobiła badania

    betii lubi tę wiadomość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dancerina chodzę kilka razy w miesiącu...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti jak dla mnie nie jest to normalne, zdarzaja sie cos a la skrzepy, ktore wygladaja jak rozciagliwy sluz w kolorze wisni, ale to jest dodatek do plynnej, rzadkiej krwi. Idz do lekarza

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betii ja mam podobnie, byłam z tym u lekarza ale powiedział mi, że taka moja uroda i z tym nie da się nic zrobić chyba, że chcę antykoncepcję hormonalną to ona może wpłynąć na wygląd krwawienia. Ale idź skonsultuj to ze swoim lekarzem, gdyż jestem ciekawa co Ci powie.

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja miesiączka zawsze tak wyglądała, że ta krew była zmieszana ze śluzem. Szczególnie przez 2 pierwsze dni @. Jak brałam tabletki antykoncepcyjne to wygląd się zmienił, ale jak odstawiłam to znowu tak jest. Myślę, że u każdego @ wygląda inaczej... :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ