X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynik hcg
Odpowiedz

Wynik hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 stycznia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem dzień przed okresem wczoraj test pozytywny dziś beta 22 czy to dobry wynik? ❤️

  • Anka32 Autorytet
    Postów: 6805 13662

    Wysłany: 12 stycznia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz w poniedziałek żeby sprawdzić przyrost bo to jest istotne :)
    Powodzenia ✊🏻

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 stycznia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powtórzyłam i wyniki 180.Czy to dobry przyrost ?:)

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 15 stycznia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu możesz sprawdzić ;) https://ovufriend.pl/kalkulator-hcg.html

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 stycznia, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki 🥰

  • AniaAndziaAnika Koleżanka
    Postów: 33 88

    Wysłany: 16 stycznia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Mam na imię Ania lat 29 maju już 30:(. Jestem mamą 9 letniego chłopca :) Pawełka, Jestem żona od 5 lat :) Pochodzę z województwa Śląskiego na codzień pracuje w żłobku :) już od 5 lat spełniam się jako opiekunka i od 2 lat objęłam dodatkowo pracę kierownika placówki :) ale to już o mnie nie ma o czym gadać... To nie najważniejsze
    Zawsze chciałam mieć 3 dzieci... Od roku 2019 nie było kolorowo w tym temacie i do dziś nie jest łatwo.. Jestem po 3 poronieniach
    Pierwsze poronienie samoistne 6 tydz :( 2019
    Drugie poronienie puste jajo płodowe 8 tydz 2020 :(
    Trzecie poronienie przestało bić serduszko w 12 tyg 2020
    Dwa razy byłam oczyszczana poprzez zabieg łyżeczkowanie w szpitalu moje historie są bardzo długie i bolesne chyba nigdy nie zostaną zagojone ale po 3 stratach pod skrzydła wzięła mnie klinika niepłodności gdzie zostałam skierowana przez swojego lekarza mnóstwo badań genetycznych z których co niektóre wyszły pozytywne niestety ale co najlepsze one mogą być powodem ale także nie muszą powodem moich strat ale dostałam dokładna instrukcje od pani prowadzącej w klinice co mam robić itp
    Dziś wygląda to następująco
    Pozytywny test, beta pozytywna13. 01, jest pecherzyk ale bez zarodka, odrazu heparyna w zastrzykach, prostegon, witaminy, kwas foliowy jutro powtarzam betę i za 2 tygodnie wizyta ponowna u pani doktor... Co czuje ciężko określić to strach ,gdzies w duszy modlę się się proszę błagam aby się udało ale wiem jak jest i muszę do tego chłodno podchodzić i racjonalnie przecież wiem jak wygląda rzeczywistośc i co moze się wydarzyć przechodziłam to nie raz 😔 Samopoczucie hmm senna jestem, sikam częściej, no i nabrzmiałe piersi...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ