X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wyniki krwi
Odpowiedz

Wyniki krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liliuszka_2024 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 stycznia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej może pomożecie mi okres spoznia mi się 4 dni. Cały czas mam bole podbrzusza. Zrobiłam badania bete mam 0.200<
    Progesteron 0.98 wynik wskazuje na fazę okoloowulacyjna.

    Czy to dobre wyniki ? Czy dostanę na dniach miesiaczki ??

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 22 stycznia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliuszka_2024 wrote:
    Hej może pomożecie mi okres spoznia mi się 4 dni. Cały czas mam bole podbrzusza. Zrobiłam badania bete mam 0.200<
    Progesteron 0.98 wynik wskazuje na fazę okoloowulacyjna.

    Czy to dobre wyniki ? Czy dostanę na dniach miesiaczki ??
    Wynik progesteronu wskazuje na to, że miesiączka za rogiem.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Liliuszka_2024 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 stycznia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki... poczekam w takim razie na @. Pierwszy raz mam taką sytuację, że miesiaczka się spoznia . Zawsze wszystko działało jak w zegarku. 😔

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 22 stycznia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliuszka_2024 wrote:
    Dzięki... poczekam w takim razie na @. Pierwszy raz mam taką sytuację, że miesiaczka się spoznia . Zawsze wszystko działało jak w zegarku. 😔
    Być może miałaś cykl bezowulacyjny. Takie się też zdarzają nawet jeśli wszystko jest ok. A bezowulacyjne lubią być dłuższe.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Liliuszka_2024 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 stycznia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Brzuch mnie mega boli od piątku. Miałam 4 poronienia za sobą. Ale takiej sytuacji nie miałam z okresem 🤷‍♀️

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7110 7167

    Wysłany: 22 stycznia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliuszka_2024 wrote:
    Dzięki. Brzuch mnie mega boli od piątku. Miałam 4 poronienia za sobą. Ale takiej sytuacji nie miałam z okresem 🤷‍♀️
    Bardzo mi przykro. Wiesz co jest powodem Twoich strat? Masz porobione wszystkie potrzebne badania?

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Liliuszka_2024 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 stycznia, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie wszystko jest ok. Poronienia były z byłym mężem. Mam też między czasie udane ciaze
    Mam 2 dzieci. Chodź o córkę starałam się bardzo długo i problem tkwił raczej w głowie ale znów ciaza była cały czas na podstrzymaniu. Mam problem z progesteronem w czasie ciąży i zniekształcona macicę, która ciaze odbiera jako intruza.
    Teraz mam partnera nowego po 3 latach bycia razem podjęliśmy decyzję o staraniu ale narazie jak widać niż z tego. Za 2 tyg mam wizytę u ginekologa zobaczymy co powie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 22:10

  • Kinga25 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 stycznia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może pomożecie zinterpretować wynik beta HCG norma dla kobiet nieciężarnych <1 a mój wynik to < 2 .Jest ciąża czy nie ?

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 676 1165

    Wysłany: 23 stycznia, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie. To oznacza „mniej niż 2”, pewnie sprzęt w laboratoriom ma czułość zaczynającą się właśnie od 2.

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    USG połówkowe: 05.06 ✨

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ