X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wyniki testosteron
Odpowiedz

Wyniki testosteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zosienka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie o wyniki badań, wiem, że temat jest bardziej złożony niż post na forum.
    Odebralam wczoraj wyniki
    Testosteron Icd9 o41 31.46 ng/dl normy 7.21-79.31, czy to jest ok wynik? Bo na wynikach nie ma nic o podziale na płeć, a niektóre strony internetowe podają dużo niższe wyniki dla kobiet....
    Shbg 87.46 nmol/l

    Mam lekarza w przyszłym tygodniu, ale próbuje coś zrozumieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z testosteronem i tak nic Ci nie zrobią.. bo na obniżenie stosowane są tabletki anty. Mi endokrynolog powiedziała, że leczenie mija się z celem 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2022, 18:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ