X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wypadanie włosów, a ciąża...
Odpowiedz

Wypadanie włosów, a ciąża...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zabcia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mamusie "przyszłe" i "obecne"! :) Nigdy nie miałam jakichś super gęstych i grubych włosów, do tego zawsze dużo mi ich wypadało :( Zrobiłam wiele badań (począwszy od tarczycy, co może objawiać się wypadaniem włosów), ale wszystko wyszło w normie. Jedyny okres, kiedy włosy W OGÓLE mi nie wypadały, to była pierwsza ciąża... wtedy był ładne, a ten kok naprawdę był gruby :) Jednak po ciąży wszystko wróciło i to ze zdwojoną siłą! :( Wiem, wiem... muszą wypaść te włosy, które nie wypadły w ciąży... ale ja jestem już rok po porodzie, a włosy nadal wychodzą mi sznurami bez specjalnego targania czy ciągnięcia... :( Wszędzie włosy... w wannie, na ubraniach, na podłodze, na szczotce, a nawet na mojej córeczce ilekroć wezmę ją na ręce :( Nie mogę już na to patrzeć! :( Obecnie staramy się o dzidziusia, więc bardzo wyhamowałam z różnymi specyfikami (głównie lekami). Ale tak się zastanawiam, czy gdyby udało się zajść w ciążę, to czy mogę brać przeciw wypadaniu włosów jakieś tabletki... czy lepiej powstrzymać się?? A może znacie jakieś "bezpieczne" środki (witaminy, wcierki, odżywki itp.), które w razie czego nie zaszkodzą dzidziusiowi??? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady... bo jestem załamana :(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sie chetnie dowiem bo jestem prawie 2.5 roku po porodzie i wlosy dalej wychodza garsciami :(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:40

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tyle przyczyn wypadania włosów, że naprawdę ciężko znaleźć odpowiedni sposób leczenia, żeby trafić w konkret. ciężko niestety coś poradzić. tak naprawdę to może być nawet niedobór jakiejś jednej witaminy.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ze sie wtrącę, tez tak miałam po porodzie i znajoma poleciła revitax, fajny, niedrogi szampon, a teraz nawet jeden włos nie wypada. Nie chce tu robić reklamy, ale szampon mi akurat pomógł;)

    I w necie znalazłam, ze w ciaxy można i podczas karmienia;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 11:27

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia wrote:
    (...)Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady... bo jestem załamana :(((

    Hm, ja radzę pójść do lekarza:)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ