X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wysoka temp a okres
Odpowiedz

Wysoka temp a okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam bardzo ważne pytanie. Okres skończył się 2 dni temu. Pierwsze dwa dni bardzo obwite krwawienie ze skrzepami okropny ból. Nigdy tak nie miałam. Kolejne dwa dni jakby plamienie i koniec (zawsze okres mam 5 dni) jestem przerażona bo temp utrzymuje się na poziomie 36,2-36,4 czyli jak temp po owulacji. Te przed są na poziomie 35,6-35,8. Nie wiem czy to może nir jakaś poważna choroba, rak jajnika czy coś. Proszę o radę. Boję się zrobić test ciążowy :(

  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że podobny temat już byl ale znalazłam thlko pare lat temu i żadnej konkretnej odpowiedzi

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam,że nie masz powodów do paniki. Organizm czasem płata figle z tą temperatura. Sama mialam kiedys w czasie okresu wysoką a w ciąży nie bylam. Znam tez przypadki,ze pomimo spadku ciąża była. Temperatura może sie zmienić wskutek roznych czynnikow.
    Z okresem tez moze byc roznie. Tez sama nieraz mam krotszy a innym razem dluzszy. U mnie to wahania hormonow.
    A długo mierzysz temperature?

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pół roku mierzę i zawsze dzień przed okresem spadała, a teraz takie coś :( dzięki temu że spadała zawsze dokładnie wiedziałam kiedy mam okres. Boję się bo nadużywam alkoholu (niestety w weekendy odreagowuje prace), a jakby to była ciąża to już jest spory problem.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 02:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zmień termometr na taki z dwoma miejscami po przecinku. A gdzie mierzysz ? Jeśli jest to jednorazowe to się nie martw.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podniesiona temperatura może być spowodowana miliardem czynników, nie tylko owulacją czy ciążą. Pogoda jest teraz zmienna, więc to może być nawet infekcja, której fizycznie nie czujesz, lekki stan zapalny. Nawet tak jak piszesz - stres! Ja bym na Twoim miejscu nie panikowała żadnyn rakiem jajnika, ani niczym takim. A test ciążowy zrób, lepiej mieć chwile niepewości i strachu niż panikować kilka- kilkanaście dni. My tu na forum nie jesteśmy lekarzami, a przyczyn możr być wiele, więc ni3 jesteśmy Ci w stanie dokładnie pomóc.

    werni lubi tę wiadomość

  • CottonCandy Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że od poniedziałku doszły okropne mdłości i wymioty, a we wtorek z osłabienia zemdlałam. Lekarz dopiero w przyszłym tyg :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ