X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wysoka temperatura
Odpowiedz

wysoka temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres i coś poradzić? Przez cały cykl od początku mam wysoką temperaturę. Na początku byłam trochę chora, więc może temperatura dlatego była wyższa, ale teraz... nie rozumiem... wykres wskazuje na to, że to był cykl bezowulacyjny. Co może znaczyć taka wysoka temperatura? A może w tzw. międzyczasie jak już mi ta choroba przeszła któregoś tam dnia i moja temperatura spadła to była owulacja i był skok, ale tego nie widać, bo wykres jest zaburzony przez wysokie tempki chorobowe? Wiem, że to teoria bez sensu, ale trochę się martwię... Bo wątpię, żeby bromergon i clo miały wpływ na temperaturę...
    Chyba zadałam pytanie w złym dziale :( przepraszam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 13:29

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym test zrobiła dla pewnosći.Zerknij na wykres koleżanki amba_2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie to też wygląda na ciąże :)

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test, ale jest negatywny...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze masz po prostu zaburzony wykres, przez kilka dni masz zaznaczoną chorobe, moze mialas jakiś stan podgoraczkowy i temu na wykresie tempka jest na jednym poziomie. Mysle ze choroba mogla 'ukryc' spadek przedowulacyjny. A teraz prawdopodonie jest juz po owu. Mozesz zawsze zbadac progesteron lub wybrac sie na usg w celu potwierdzenia owulacji.

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam, nie było owulacji i nie ma żadnego pęcherzyka. Temperatura może być wyższa przez leki, tak mi organizm zareagował, a piersi bolą od CLO.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To twój pierwszy cykl z clo a jaka miałaś dawkę? Naturalnie owulki nie występują?

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mój pierwszy cykl z clo. Miałam 1x dziennie. Po odstawieniu antykoncepcji nie mam owulacji.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda, że to nie ciąża bo naprawdę wykres na to wskazywał :( Oby wszystko wróciło do normy wkrótce i owulacja się pojawiła:)

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    szkoda, że to nie ciąża bo naprawdę wykres na to wskazywał :( Oby wszystko wróciło do normy wkrótce i owulacja się pojawiła:)

    oby... oby.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ