X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wysoki hormon prolaktyny
Odpowiedz

Wysoki hormon prolaktyny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angel13 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam podwyższona prolaktyne i przyjmuje bromergon co myślicie o tych tabletkach. Przyjmował ktoś.? Czy przez wysokio poziom prolaktyny ciężej zajść w ciążę?

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja biorę od niecałego miesiaca, u mnie pod koniec grudnia prolaktyna z wynikiem 132,70 gdzie norma jest do 23, kilka dni temu powtórzyłam badania i spadło na 17 🙂 biorę bromergon pol tabletki rano i pół wieczorem, nie odczuwam żadnych skutków, a naczytalam się w internecie tyle negatywnych opinii, ze balam się wziąć pierwsza tabletke. Teraz nie zaluje 🙂 u mnie ma to związek z podwyższonym TSH wiec biorę również euthyrox, prolaktyna bardzo skutecznie moze utrudniać zajscie w ciaze, dziala jak naturalna antykoncepcja.

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ