X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wysokia beta -> ogromny spadek -> normalny przyrost?!
Odpowiedz

Wysokia beta -> ogromny spadek -> normalny przyrost?!

Oceń ten wątek:
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 listopada 2016, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Katt tez bylam w szpitalu 9 dni na monitoringu bety! Masz wysoke wyniki takze bedziesz pod opieka i skonczy sie dobrze! U mnie byly przyrosty z np 100 do 130 a i tak lekarze czekali nie zrobia nic pochopnie 3mam kciuki Ja mialam tez codziennie usg co Tobie tez nie zaszkodzi poza tym jest wtedy piekna nadzieja ze zobacza pewnego dnia na ekranie zdrowa ciaze czego Ci zycze :* w przypadke tfu tfu gorszych rzeczy tylu ciaza pozamaciczna przynajmniej jest sie pod opieka bo mnie tez pod tym kontem badali i na poczatkach nie jest niebezpiecznie tylko wraz z uplywem czasu robi sie groznie. Ale nawet u mnie gdzie prawie 100% stawiali ze to pozamaciczna ciaza byla normalna w macicy i to gdzie moj najwyzszy wynik byl 190 jakos czy 210. Licza sie nie liczby az tak a przyrost...u Ciebie poprostu bedzie dobrze :) a babe z labo za kudly wyciagniemy za pomylke i jeszcze befzjsmy sie smiac :D tylko jedna rada nie sluchaj bab gdersn i histeryczek...no i mi najwieksza trudnosc sprawiali patrzenie na oddzial polozniczy i noworodkow (ja bylam na ginekologii zawsze tam jedtem wrrrr nigdy te drugie drzwi :( ale Tobie nie bedzie bo Ty bedziesz na ciazowym bo jestes w ciazy i nie daj spbie nikomu wmowic ze nie! A widzisz przy tym inne objawy? Ja mialam piersi inne sutki ciemniejsze nabrzmiale i wargi sromowe sine zreszta to sie czuje Powodzenia

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 listopada 2016, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt moge zapytac co to za szpital? 3mam kciuki niech monitoruja a Ty wpadaj tu dla odstresowania zdac relacje I pamietaj jestes dzielna mama i walczysz o swoja fasolke Czy maz bedzie wspiersc i orzyjezdzac? Dobrze jakby czesto sie pokazywal Moja rodzina byla cidziennie az sie smialismy ze lekarze sie nas boja i juz dobrze znaja :) ale mi to bylo bardzo potrzebne i dalo wsparcie hak nigdy

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 listopada 2016, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POWODZENIA KOCHANA!

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) wypuścili mnie dzisiaj na przepustę , jutro rano wracam na pewno na USG, moze mnie puszcza juz do domu na stałe , może mnie zatrzymają.
    W piątek na usg nic nie było widać .
    Dzisiaj na usg Pani dr. stwierdziła że coś w macicy jest , ale jest malutkie około 1,5 mm.
    Nie wie jeszcze co to jest.
    Troche się niepokoją o przyrost bety, bo dzisiaj było 534,3.
    Wzrost ok. 58 % , więc troche niski.

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:40

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, jutro znów robią Ci betę?
    Wiesz, te 60℅ to jest jak by nie patrzeć umowna wartość, nie znaczy to, że Twoje 58℅ jest złe.
    Trzymam kciuki!!!!

  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 7 listopada 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro na pewno USG o becie nie mówili, ale możliwe że też.

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śledziłam twój wątek...daj znać jutro co i jak :)
    Życzę aby to była fasolka... :**** kciuki jutro

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Ci zycze tym bardziej ze przyrost o prawie 60% tez jest ok kazda kobieta jest inna nie moze sie wszystko wszystkim co do przecinka zgadzac :) czuje ze to fasolka i niebawem zobaczysz na usg! Susanna!!! Sledze Twoj watek i cos ostatnio sie nie odzywasz :( albo nie wiem w jakim watku piszesz Przykro mi co przeszlas tez mialm ogromne rozczarowanie w kwietniu bo najpierw totalna radosc z ciazy a pozniej tragedia szok i zla passa u mnie niestety trwa do dzis i to sie juz tak pol roku ciagnie ale co cykl i dni plodne nadzieja i wiem ze Ty tez ja masz Jak tam pazdziernikowa owulacja byla? Ja cZekam na listopadowa choc sil brak bo po pazdzirrniku jestem rozczarowana juz zupelnie ale co zrobic zycie toczy sie dalej Najbolesniejsze jest to ze w kolo przybywa coraz to nowych kolezanek w ciazy a ja mam wrazenie stoje w miejscu ale u mnie pech sie ustal i z tym i w oray i 3ma ustrojstwo

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 7 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc , dzisiaj miałam USG .
    Kobieta stwierdziła , że nic nie widzi , poza małym skupiskiem płynu w macicy.
    Stwierdziła więc że jutro chce mi zacząć podawać tabletki na wywołanie okresu.
    Ale zrobiła mi też bete.
    Wyszło 700.
    Wczoraj było 534,3.
    Jutro mam zamiar nie zgodzić się na podanie tabletek , chce poczekać .

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt, jesli jutro będzie 850 będzie przyrost ok. Beznadziejna lekarka! Zero chęci walki! :/
    Poza tym na tym etapie wcale nie musi być widać pęcherzyka w macicy!

  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam dzisiaj ze szpitala na własne żądanie. Ponieważ chcieli mi już dziś zacząć podawać na wywołanie obumarcia ciąży tabletki.
    Nie zgodziłam się na to , ponieważ przy USG co prawda nie było widać pęcherzyka w macicy , ale też nigdzie indziej nie było przesłanek do ciąży poza macicznej. Pani ordynator podczas badania powiedziała " WYDAJE mi się , że z tego nic nie będzize" . Kurw... wydaje jej się...
    dostałam wypis i w wypisie mam napisany opis usg :
    W jamie macicy endometrium grube szerokości 12 mm, ze śladem płynu , jajnik prawy jak poprzednio w rzucie przydatków prawych przestrzen hypoechogenna śr.8,6mm , wolnego płynu w miednicy mniejzej nie stwierdza się.

    Ja opisu nie rozumiem do końca.
    A Rozpoznanie : Ciąża pozamaciczna - nieokreślona , podejrzenie ciązy obumarłej.
    W niedziele miałam bete 534,2 dzisiaj 771,2. Trochę chyba niską , ale położna kazała mi się tym wynikiem na tą chwile nie przejmować ( nie do konca wiem dlaczego).
    Dzisiaj jadę się skonsultować z jedną panią ginekolog , i w zależności co ona powie możliwe ze w poniedziałek pojadę na konsultacje do Poznania.

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola, dzięki za pamięć. Była październikowa jak najbardziej nawet jestem 9 dpo....cóż będzie co będzie..

    katt, dziwni Ci lekarze, przy ok 1000 becie widać coś w macicy więc oni są niepoważni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt23, przepraszam, tchnę trochę pesymizmu- ale oczywiście mimo że czytałam o niższych przyrostach bety, w większości to niestety oznaczało coś złego. Właściwie w kazdym przypadku. CO innego jeden wynik, co innego kazdy zaniżony.
    Piszę o tym, bo jeśli to faktycznie podejrzenie ciąży pozamacicznej, to jak tylko beta przekroczy 1000 idź i sprawdz czy przypadkiem tak nie jest. Nie ruszana pozamaciczna może zrobić wielkie szkody w Twoim organiźmie- nie chcę Cię straszyć, wiec nie bede pisać o wersjach ostatecznych.

    Faktem jest, że lekarka nie powinna dawać tabletek na wywołanie bo jej się wydaje...
    Generalnie zasada chyba jest taka ze czeka się do wartości, gdzie widać pecherzyk, czyli 1000-1500 i już.

    W każdym razie monitoruj to często, bo to moze nieść naprawdę poważne konsekwencje.

    Trzymam kciuki żeby Twój organizm postapił na przekór lekarce i żeby pokazał się pecherzyk ciazowy ;)

  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt śledzę twój wątek od początku i chciałam Ci tylko napisać że trzymam kciuki żeby dzidziuś wreszcie się pokazał na usg i żeby beta rosła wzorowo!

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na konsultacji dzisiaj , powiedziała , że w macicy nic nie widzi , ale wszystko inne wygląda ciążowo.
    Poradziła ,że mogę jechać do Poznania na konsultacje w poniedziałek ,ale musze być ciągle pilnowana , żeby nic się nie stało bo niestety jest duże prawdopodobieństo ciązy poza macicznej. Zasugerowała , że jeśli w poniedziałek nie będzie pęcherzyka w macicy powinnam zdecydować się na podanie tabletki.

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 9 listopada 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt jestem z Toba to 100% moja kwietniowa sytuacja az zly naplywaja do oczu mi! Nie dziwie Ci ze chcesz walczyc przy tak duzej becie ja pray okolo 200 walczylam i czulam sie matka! Tez lekarze byli olewajacy i mowili se nic tam nie ma bolesnymi slowami tez chcieli podac ta tbletke tez nie bylo widac nic w macicy wiec mysleli ze ciaza pozamaciczna ale ogolnie na wypisie mam rozpoznnie: ciaza o nieznanej lokalizacji w kierunku wczesnego poronienia...i mnie wywolala je operacja (niepotrzebna bo sie wystraszyli) bo mialam mega duzo plynu w otrzewnej A Ty masz plyn poza tym w macicy? Endonetrium masz grube a czujesz sie ciazowo? Piersi itd? U mnie czulam tylko tez ciezko oceniac np nudnosci jak sie ma w szpitalu takie nerwy...A co radzi partner rodzina? Walcz do konca Pamietam ze jak ka trafialam na lekarza co dawal nadzieje bylam uskrzydlina ta tabletka to ostatecznosc! Masz jeszcze troche czasu mowili ze pozamaciczna robi sie nie ezpieczna w okolo 10 tyg tfu tf tfu 3 mam kciuki

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt trzymam mocno kciuki. Żeby to dzieciątko się w końcu pokazało.

  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt23 też z zaciśniętymi kciukami śledzę wątek...
    Powodzenia!!

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 9 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytałam wzystko...
    Współczuje nerwów i niewiadomej, trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!!!!

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ