X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wysokie fsh co zrobić ??????
Odpowiedz

wysokie fsh co zrobić ??????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny oto moje wyniki z 3 dnia cyklu -
    estradiol 314, 1 pmol/l
    lh - 5, 86 U/L
    fsh 11, 89 U/ L - to FSH jest strasznie wysokie mieści się w górnej granicy normy doczytałam się że to oznacza obniżoną rezerwę jajnikową a stymulacja jest utrudniona powiedzcie coś

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:47

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co możemy powiedzieć jak sama już sobie wyczytałaś co to oznacza? :(

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy są wsród Was takie które mają tak wysokie stężenie tego hormonu ? Co mówią na to lekarze ? Nie ma szans na naturalną ciążę ?

    jadzia
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 24 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziu, powtorz wynik fsh+ estradiol w 2-3 dc, do tego polecam zrobienie amh , inhibine b oraz niech lekarz policzy liczbe pecherzykow antralnych w 2-3 dc, dopiero te wszystkie parametry dadza Ci pelen obraz sytuacji, moje fsh w 1 cyklu wynosilo 28,72 przy estradiolu < 5 , z takim wynikiem to ja juz nie powinnam miesiaczkowac o ciazy nie wspomne ... W kolejnych cyklach fsh wynosilo ok 9,5 a teraz jestem w ciazy, po 3 iui... Tyle ze u nas bylo podejrzenie wrogiego sluzu poniewa przy swietnych parametrach nasienia test po stosunku wykazal 100 % zdechlakow :) glowa do gory i zrob badanka ktore napisalam i bedziesz wiedziala co i jak, pamietaj ze tylko wyniki skrajnie nieprawidlowe obnizaja szanse na ciaze ale jej nie przekreslaja :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ