X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Za dużo hormonów męskich
Odpowiedz

Za dużo hormonów męskich

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 12 września 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj byłam u gina dowiedziałam się, że mam za dużo hormonów męskich gdzieś na necie znalazłam, że mogę nie mieć szans zajścia w ciąże :( czy któraś z Was miała/ma ten problem?? :(

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakich hormonow dokladnie? chodzi ci o testosteron? ja mam za wysoki rowniez, to norma przy PCOS.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 21 września 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wyczytalam objawy pcos to nieregularne miesiaczki torbiele i owlosienie. ja z tych objawow mam lekkie owlosienie ale pani doktor powiedziala ze to normalne bo nie mozna tego nqzwac nadmiernym owlosieniem. i jesli gin uznal ze mam za duzo hormonow powinien dac mi skierowanie na badanie a nie tak.

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nieregularne miesiączki , torbiele często mam wykrywane a potem po @ zawsze znikają i gin mówi że jest dobrze wszystko że nie mam czym się martwić , owłosienie też mam delikatne ( wąśiki)

  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 21 września 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja nie mam torbieli tzn. tak stwierdził gin badając mnie ;) miesiączki regularne mam :) owłosienie delikatne. pani doktor (ogólny lekarz) stwierdziła, że skoro uznał że mam za dużo hormonów powinien mi dać skierowanie na badanie, poza tym gdy usłyszał że staramy się o dzidziusia powinien również mi dać skierowanie na badania typu usg itd. tym bardziej że zgłosiłam sie do niego z bólem jak myślałam jajników. Już nigdy więcej nie pójdę do niego.

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 21 września 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do innego lekarza i mu to wszystko powiedz, może ten drugi będzię mądrzejrzy. Ten rzucił głupie hasło i nic nie zrobił. Siedzi na dupie i pachnie. Ja każdy swój ciemniejszy włosek obserwuje z niepokojem , a mam koleżankę z grubym , czarnym wąsiskiem która zaliczyła wpadkę . Skoro jest takie podejrzenie to powinnaś zrobić badania.

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 21 września 2013, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam skierowanie na usg jamy brzusznej i rtg bioder bo to może być przyczyna moich bólów ale z rtg się wstrzymam bo może się udało :) i w tej przychodzi jest bardzo miła młoda ginekolog którą poleciła mi moja lekarz. powiedział jeszcze "jeśli po roku nie pojawi się dzidziuś zapraszam na badania, ale przy tych hormonach może być problem" to myślałam że go kopne nogą :D skoro widział problem powinien pomóc.. mam nadzieję, że pomoże mi ta nowa :) moja babcia też miała wąsik i bródkę ;) i trójkę dzieci urodziła bez żadnego problemu :)

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nic się nie martw. Ja też mam taki problem. Za dużo testosteronu a reszta w porządku. Moje miesiączki były nieregularne, mam duzy problem z owłosieniem (mlody orangutan po prostu), a w ciążę zaszłam i to bez najmniejszego problemu. Potem za to byłam z tym problemem u endokrynologa,dostałam jakieś świństwa hormony, które pierwsze efekty przynoszą po roku, a do tego czułam się tragicznie. Za dużo nie pomogło i kolejny doktorem powiedział, zeby dać sobie spokój i zapytał, czy chce miec trochę mniej włosów czy nie robić w organizmie rozpierdchy kolejnymi tabletkami. Zostałam przy włosach :P Choć drugi raz w ciążę staram się zajść już chyba 7 miesiąc.

  • olaaaa88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 22 września 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocieszylas mnie bo naprawde strach ze przez te niby hormony mmoge nie zajsc byla okropna. dziekuje kobietki za mile slowa :-)

    c0ad754131219d11bd03014db77e4c5b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam. Tak jak Weronika wyżej pisała - to norma przy PCOS niestety :(

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 października 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaaaa88, jeżeli Twoja babcia miała problem z owłosieniem to może odziedziczyłaś to po niej. Ja mam owłosienie a hormony w normie. Lekarze często widząc nadmierne owłosienie bez badań stwierdzają, że problemy z hormonami, pcos... Mnie zawsze tak mówili dopóki nie zażądałam listy które hormony powinnam sobie zrobić. Zrobiłam sobie prywatnie i teraz mam dowód że się mylili... Mój endo prawie na każdej wizycie mi mówił, że na pewno mam wysoko testosteron a to powoduje problemy z jajeczkowaniem itp. Ja u siebie nie podejrzewam problemu z jajeczkowaniem a w dodatku kilka razy byłam na usg po jajeczkowaniu i zawsze wychodzi, że owu się odbyła.
    Ciekawa jestem jaką będzie miał minę jak zobaczy, że jednak ten testosteron mam za niski! Dość dużo poniżej normy i się zastanawiam co to może oznaczać?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • AgaMarek26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam pytanie bylam u Pani ginekolog i robila mi badania usg i wszystko wyszlo ze jest ok, no ale pobrala mi krew i mocz na badania z kad u mnie sie biora zaniki miesiaczki no i dzisiaj mialam termin i wyszlo ze mam podwyzszony hormon meski i mi zapisala kwas foliowy i DEXAMETHASON czy jest nadzieja ze zajde w ciaze? Pani doktor wie ze sie staramy..pozdrawiam

    Aga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ