X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne za wzceśnie test ciążowy???
Odpowiedz

za wzceśnie test ciążowy???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staram się o dzidzie, moje cykle to 28-30 dni, kochałam się z mężem w dni płodne ( miałam typowy śluz) i chyba w owulacje( bo tego dnia polało mnie wodobrzusze i strasznie kuł jajnik) czyli 30.06. to był 15 dzień cyklu, teraz jest 23 dzień cyklu głupia robiłam test w południe bo już nie mogłam wytrzymać i oczywiście wyszedł negatywny, nie mam też żadnych objawów no może dziś trochę mam wrażliwe sutki. Zrobiłam test za szybko??? kiedy więc w mim przypadku zrobić go, jakie są szanse na dzidzie...tak bardzo bym chciała

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szanse na dzidzie ??Boze dziewczyno a kto Ci na to odpowie??wrozka????Jesli sie uprawia sex bez zabezpieczen to szanse na ciaze zawsze sa...Ale nikt cie nie przeswietli i nie powie..Tak jestes w ciazy...Przeciez to troche niepowazne podejscie ....
    Skoro sama piszesz zes glupia i zrobilas za wczesnie test bo w 8dniu po domniemanej owulacji to chyba logiczne , ze malo prawdopodobne by test juz wyszedl...Zrob w dniu spodziewanej miesiaczki lub jak okres ci sie spozni..Poco sie tak nakrecasz????Troche cierpliwosci bo ciaza to proces i nie zawsze musi sie udac w nia zajsc szybko....

    vanessa, vincaminor, Landryneczka, la, Isia93, weronika86, Marronek lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z moczu jest najbardziej wiarygodny, kiedy zrobisz go w terminie @, tak czytałam. Wcześniej możesz zrobić betę, ale dziś to i tak jeszcze będzie za wcześnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 13:01

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna zrobic z krwi ale dopiero po 10 dniach najlepiej, natomiast mocz to minimum 14 dni.

    Kapturnica ale masz bobo:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 8 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Kapturnica!
    po co wy ledwo po seksie robicie testy, przeciez na chlopski rozum wiadomo ze nie wyjdzie!
    widze, ze mało która tutaj ma cierpliwość czekać do @ a wczesniej testów nie bylo i nasze mamy tylko polegały na @ lub jej braku! wiec spokojnie!
    ja robiłam 5 dni po spodzieanej @ i nie dośc ze po 3 sek piekne dwie krechy to jeszcze beta prawie 5 tysiecy! wiec wyluzujcie sie, napijcie sie piwa ird! a po spodziewanej @ robcie testy bo szkoda nerwow i kasy na testy ktore źle wyjda!! :)

    vanessa, kapturnica, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 lipca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Tak, zrobilas test za szybko i dobrze o tym wiesz.
    2. Zrob w terminie spodziewanej @.
    3. Jak sie mezczyzna z kobieta kocha w dni plodne to chyba kazdy wie ze szanse na dziecko sa, prawda?
    4. Tutaj kazda "tak bardzo by chciala"

    Rudasek, vanessa, kapturnica, Qrczak, momo1009, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    szanse na dzidzie ??Boze dziewczyno a kto Ci na to odpowie??wrozka????Jesli sie uprawia sex bez zabezpieczen to szanse na ciaze zawsze sa...Ale nikt cie nie przeswietli i nie powie..Tak jestes w ciazy...Przeciez to troche niepowazne podejscie ....
    Skoro sama piszesz zes glupia i zrobilas za wczesnie test bo w 8dniu po domniemanej owulacji to chyba logiczne , ze malo prawdopodobne by test juz wyszedl...Zrob w dniu spodziewanej miesiaczki lub jak okres ci sie spozni..Poco sie tak nakrecasz????Troche cierpliwosci bo ciaza to proces i nie zawsze musi sie udac w nia zajsc szybko....
    Kolejny wątek na którym się niepotrzebnie unosisz, z daleka "słychać" twój ton. Weź trochę zluzuj.

    lenka123321, weronika86 lubią tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe mialam pytanie ale po wypowiedzi kapturnicy wole nie pytac zeby nie wyskoczyla na mnie .. apropo, forum to miejsce gdzie mozna zadawac pytania jak glupie by sie nie wydawaly zwlaszcza ze jest to forum dla kobiet starajacych sie o ciaze!!

    weronika86, karola_aa, JagnaJankowska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytaj co ci szkodzi

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Kolejny wątek na którym się niepotrzebnie unosisz, z daleka "słychać" twój ton. Weź trochę zluzuj.
    zgadzam sie z toba!

    karola_aa, lenka123321, JagnaJankowska lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    hehe mialam pytanie ale po wypowiedzi kapturnicy wole nie pytac zeby nie wyskoczyla na mnie .. apropo, forum to miejsce gdzie mozna zadawac pytania jak glupie by sie nie wydawaly zwlaszcza ze jest to forum dla kobiet starajacych sie o ciaze!!
    Dokładnie tak jak pisze koleżanka, weź się nią nie przejmuj bo ona się dość często rzuca. Najwyżej zignoruj jej odpowiedź. Może któraś z nas Ci pomoże :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam jak niejednokrotnie test nie wyszedł nawet w dniu spodziewanej miesiączki. Wystarczy, że dużo pijesz, często wstajesz do toalety.
    W aptece Pani mi powiedziała, że lepiej robić tydzień po terminie. Gin, że już różne cuda widział.Są przypadki kiedy beta wychodzi ujemna mimo, że ciąża więc testy sikane tym bardziej.
    Głowa do góry.

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam pytanie apropo bety kiedy zrobic czy 9 dpo bedzie ok ale juz gdzies wyczytalam ze tak ale 10 dpo bedzie bardziej wiarygodny a i tak wiadomo lepiej poczekac do terminu @ bo ciaza biochem. Moze byc :*

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    witam staram się o dzidzie, moje cykle to 28-30 dni, kochałam się z mężem w dni płodne ( miałam typowy śluz) i chyba w owulacje( bo tego dnia polało mnie wodobrzusze i strasznie kuł jajnik) czyli 30.06. to był 15 dzień cyklu, teraz jest 23 dzień cyklu głupia robiłam test w południe bo już nie mogłam wytrzymać i oczywiście wyszedł negatywny, nie mam też żadnych objawów no może dziś trochę mam wrażliwe sutki. Zrobiłam test za szybko??? kiedy więc w mim przypadku zrobić go, jakie są szanse na dzidzie...tak bardzo bym chciała

    Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie.
    To zdecydowanie za wcześnie. A tak w ogóle ile się staracie?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ