X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladnie. ;p

    Edit; moge wam wrzucic fotki mojego nagiego grubasnego cielska? Bo wybralam sobie kostium i nie wiem czy bedzie do mnie pasowal. Pomozecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 13:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdz na hausa hm bo przeceny sa, moze beda jednoczesciowe a i ebutik.pl;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy zrobione, oczywiście przeholowałam i ledwo dotachałam to.
    Pranie powieszone, pieluchy wstawione, miejsca na wieszanie brak.
    Zupa się robi.

    Jeszcze naczynia mogłyby się zmyć.

    Ciri dawaj foto.
    Ja kupiłam ciążowy tam, jest taki sportowy, uważam, że wyglądam w nim jak pingwin, ale niby nikt mojej opinii nie podziela.

    No w hm są mega przeceny na letnie ubranka dla dzieci Ciri, Baronowa jak potrzebujecie to warto. Ja się chwilę porozpływałam, pomacałam i dałam dojść do głosu rozumowi.

    Baronowa faceci to kreatywni są jednak:) haha Mój pewnie też będzie na czuja działał, ciekawe co z tego wyjdzie. Plan mam taki, żeby go zostawiać z Małą, ma sobie radzić tak jak ja. I czuję, że będą z tego przeboje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri dawaj foto:)

    Magdziulla ja tez widzialam te przeceny w hm a jakie sa w 5 10 15 ;D zamowie chyba bluze:D

    Barszczyk ugotowany a teraz leze sobie na mojej nowej podusi i wszystko by hylo spoko ale nie ma poszewki:// i ani to prac ani domowic i zas placic za przesylke eh:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm nie dziala ;/

    47059d8ffb007e74med.jpg

    334cb41303916249med.jpg

    A kostium taki mi sie podoba
    http://b.allegroimg.pl/original/12/63/20/85/15/6320851595

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj lipa, że bez poszewki, myślałam, że zawsze jest zdejmowana poszewka. No ale dużo czasu nie zostało, więc pokorzystasz, gorzej gdybyś chciała później z dzieckiem używać.

    Basiunia ja już chyba ubrań nie kupuję. Mam dużo 56, trochę 62 - po prostu będę dokupować 62 na bieżąco.

    Teściowa zamówiła ponoć jakiś drogi zestaw ubranek na święta w rozmiarze 74! Ja już nie wiem jak jej przetłumaczyć, ona nie przyjmuje do wiadomości, że dziecko może być takie małe. 56 to dla niej abstrakcja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri kostium bardzo ładny tylko nie wiem jak z cyckami. Ja nie lubię tych bez ramiączek, bo ciągle się zastanawiam czy sie nie przesunie, krępuje mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dopinane ramiaczko na szyje ;) tylko nie wiem czy na mnie bedzie to w miare wygladac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno być ładnie, Pani na zdjęciu ma podobną figurę. Tylko długość sprawdź, żeby dobrze na cycki wchodziło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo musze ale zwykle kostiumy sa bardzo rozciagliwe i sa "krótsze"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri stroj mega, i we wzorki to bedzie jeszcze wyszczuplal;)

    Tez nie lubie bez ramiaczek ale Tobie nawet jakby spadlo to masz kobiecy ksztalt;) ja to mam A wiec mnie zaesze krepowalo:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 14:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wlasnie chce wykorzystac pozniej do karmenia ale to najwyzje bede podkladac pieluszke albo cos skombinuje, uszyje jakas poszewke:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinni podać dokładne wymiary. A drogi on?

    Zjadłam pomidorową, mniam:)

    Jej jak mi się podobają te kolorowe flanelki i tetry, aż miło się je wiesza, a potem wyprasuje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z przesylka z 50 bym zaplacila:/ bez sensu:/

    No tez pralam te flanelki❤
    Teraz puscilam kocyki i reczniki i na razie wszytsko;)

    Wiem mialam lezec ale to tylko wrzucic do pralki i powiesic kilka rzeczy :D

    I ide chyba na pole poki zachmurane bo udusze sie w tym domu:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tylko na lezak albo hamak Ci wolno ;p


    Basiunia a nie mozesz sobie uszyc poszewki? Albo poprosic kogos bliskiego? Mysle ze stara poszewke na posciel albo na duza poduszke mozna przerobic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie brzmi jak piszesz "na pole" niby wiem, że pół Polski mówi tak, pół Polski "na dwór" ale zawsze fajnie to brzmi:)

    Mi zostały na większe ubranka(ale piorę tylko do 68, większe na razie odpuszczam) ręczniki, przescieradła i jakieś 2 kocyki. No i materacyk i zawieszki z bujaczka, pluszaki takie, które mam w domu też wrzucę.
    A potem jak kupię śpiworek i pościel to jeszcze będę musiała wyprać. No dobra dużo tego jednak.

    I co Ciri zmierzyłaś się, kupiłaś, drogi ten kostium?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie kupilam. Niby spoko bedzie rozmiarowo Xl powinnam wziac. Kosztujr 70zl. Ale jeszcze sie zastanawiam... Sama nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się bardzo podoba, tylko kwestia, żeby rozmiar był ok.

    Baronowa galeria a propos kreatywności Twojego męża:
    http://demotywatory.pl/4671083/20-zdjec-pokazujacych-dlaczego-dzieciakow-nie-mozna-zostawiac#obrazek-1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi kochana przytulam i podziwiam naprawde...! ja to tez bym traktowala jako psychiczną zdradę! silna babka jesteś i wiem ze sobie poradzisz!

    Ciri mi sie podobają kostiumy firmy self
    http://self-collection.com/shop/?gclid=Cj0KEQjwzZe8BRDguN3cmOr4_dgBEiQAijjVFpqGuzct8ejhPwKWoMSkSQM6e1whNhWvFMqaYGadd1YaAqnC8P8HAQ
    ale wiadomo kwestia gustu
    A ten co pokazałaś to na Tobie móglby fajnie wyglądać ale ja osobiscie nie kupila bym takiego bo nie lubie takich wzorzystych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No uczyje sobie wlasnie, mam przescieradlo frotte nieuzywane to sie go przerobi;))

    No na polu to na lawce sobie leze a glowe mam na kolanach meza wiec jednak poczekam az wroci zpracy:d

    Aa co do ubranek to ja nie mam nic na 56 :D no jedne polspiochy reszte wzzytsko na 62 i 68 :D nie eiem czemu ale czuje ze Fifi nie bedzie go potrzebowal:D
    Najwyzej sie rozczaruje:D

‹‹ 752 753 754 755 756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ