X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Smieszna prawda? Wczoraj nauczyla sie podnosic a dzis juz cos takiego. Jak tak dalej pojdzie to zaeaz mi poraczkuje ;p a tak caly dzien robila tak sie wymeczyla ze sama usnela ;D bez tulenia.
    mój raczkował całe dwa tygodnie:)
    https://www.youtube.com/watch?v=j8XodfsF_6g
    tu się nauczył, za dwa tygodnie latał przy meblach

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a on tu juz duzy z pol roku mial ;)

    Liwia ma w dupie przekrecanie sie. Za to super jest wszystko co 0pozwoli jejsie przemiescic do danej zabawki a najlepiej pilota albo mamy okularow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 22:11

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 miesięcy. Mówiłam ci, ze mój olal przemieszczanie bo cwiczyl siadanie. A potem jak juz umiał to poszedl. Widzialas, ze zamiast próbować sie przemieszczac to kombinuje jak stanąc

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to Liwia juz nawet do siadania sie nie rwie. Przeszlo jej za to pelzanke najlepsza sprawa.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/13f3fe1dbe7f.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3adc8252a732.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7b154e33139e.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4fd5fdc8a05.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/296882116702.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 07:49

    ciri22, basiunia, Magdziulla lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny ;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi swietny wozek :D
    Jak tam samopoczucie kochane?
    My sie mamy dobrze, deszczowo ale ciut chlodniej wiec jst czym oddychac;))
    Cisnienie w normie takze jest ok;))

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dlugo spalam ;p i glowa boli, po wczorajszych wygibasach mloda sama usnela sobie i spala baaardzo dlugo.

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi bardzo fajny! One mi się od początku spodobały, ale tak jak wspominałam u mnie wygrało to wypinanie w Lupo.

    Ja miałam okropną noc, a przez to dzień będzie jeszcze gorszy. Obudziłam się przed 3 i za nic nie mogłam zasnąć. Cholera już nawet owce liczyłam, ale musiałam kilka razy zaczynać od nowa, bo rozkminiałam jak je w zagrodach poustawiać, bo rozchodziły się. I taka paranoja do 5. Co prawda niby odespałam rano, ale to nie to samo.

    Basiunia dobrze, że dziś ciśnienie ok, widać pogoda Ci tak robi. Ciekawe ile ja bym miała, ale nie mierzę, za to waze się i jest źle:/
    ciągle mi rośnie waga:/ a byłam w dolnej granicy, a nawet poniżej, a teraz jakiś boom, że zaraz przekroczę normę, nie wiem o co chodzi, naprawdę:(
    Jem mniej niż wcześniej.

    Ale negatywny post, wow.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedz normalnie. Pewnie dziedziczka szybko rosnie. 2Ode tez ba pewni wiecej zarrzymujesz. Mozesz teraz przez miesiac szybciej tyc a potem np w ogole. Jesli nie puchniesz i nie masz cukrzycy to taka Twoja uroda.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ewi bardzo fajny! One mi się od początku spodobały, ale tak jak wspominałam u mnie wygrało to wypinanie w Lupo.

    Ja miałam okropną noc, a przez to dzień będzie jeszcze gorszy. Obudziłam się przed 3 i za nic nie mogłam zasnąć. Cholera już nawet owce liczyłam, ale musiałam kilka razy zaczynać od nowa, bo rozkminiałam jak je w zagrodach poustawiać, bo rozchodziły się. I taka paranoja do 5. Co prawda niby odespałam rano, ale to nie to samo.

    Basiunia dobrze, że dziś ciśnienie ok, widać pogoda Ci tak robi. Ciekawe ile ja bym miała, ale nie mierzę, za to waze się i jest źle:/
    ciągle mi rośnie waga:/ a byłam w dolnej granicy, a nawet poniżej, a teraz jakiś boom, że zaraz przekroczę normę, nie wiem o co chodzi, naprawdę:(
    Jem mniej niż wcześniej.

    Ale negatywny post, wow.
    a jaka jest norma?
    jak ktoś na starcie jest szczuplutki to może więcej przytyć i tak to jest norma.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla nie przejmuj sie tak;) jesli lwkarz nie widzi nic nie pokojacego to izi:)
    Ja np dzis mam tak spuchniete palce u rakze jeszcze takich nie widzialam, ja mysle ze to woda sie zbiera ;)
    Tez zaraz wskocze na wage :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu tempo mnie przeraża 1,5kg w tydzień i dalej rośnie. Jakby się miało zatrzymać to spoko, a jak ma tak rosnąć do porodu to mam jeszcze do terminu jakieś 10 tygodni.
    Może to faktycznie woda, dziś powiem mężowi, że bez pokrzywy niech nie wraca.
    A u lekarza będę w następnym tygodniu jestem ciekawa co powie.
    Basiunia ile Ci tam pokazało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym wtapie 1,5lg na tydzien to standard. Normalne. Za jakies 4 tygodnie powinno zwolnic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O niee błagam Ciri to by znaczyło, że jeszcze 6 kg przez 4 tygodnie, ja mam już 11kg+. Nie przyjmuję do wiadomości.
    Na kalkulatorach mi pokazuje, że powinnam mieć finalnie 63 kg przy moim bmi.
    Nie martwi mnie zzrzucanie tylko problemy z kręgosłupem, spojeniem i sercem itp.

    Dobra już nie marudzę jakie plany na dziś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to taki etap potem mozesz juz nic nie przytyc. Ale po moich znajomych wiem ze ten okres jest najgorszy. 4 do 6 kg w miesiac a potem jiz kilogram miesiecznie.


    Ja mam tego lososia i misze cos z nim zrobic na obiad. Jakies pomysly? Wedzony jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sałatka? O ile Twój sałatki uznaje za obiad.

    Uwielbiam łososia, prawie całą ciążę nie jadłam. Jeśli wędzony to uwielbiam na kanapce z twarogiem i rukolą i pomidorkiem. Mniammmm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie o salatce myslalam. G lubi salatki na obiad jesli jest z jakims miesem. Na szczescie rybe uznaje za mieso ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Magdziulla mi wywwalilo 65.5 :/
    Ale sie nie stresuje bo waga u lekarza zawsze pokazuje inaczej :D bo wg mojej 2 kg w 1.5 tyg :)
    25 mam wizyte to sie okaze co i jak;)

    A i polozne z ktorymi rozmawialam mowia ze nie ma czegos takiego jak bmi w sensie ze dupa sie to tam sprawdza przy ciazy;) jakoe masz warunki genetyczne tak przytyjesz ;) po porodzie mozesz nic nie miec;) a teraz duzo odpoczywaj to kregoslupowi noc nie bedzie;)

    A ja mam wyjetego na dzis filwta z kury i nie mam pomyslu a musi byc z piekarnika:D ktos cos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 12:06

‹‹ 754 755 756 757 758 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ