X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczynamy starania o dzidziusia:)
Odpowiedz

Zaczynamy starania o dzidziusia:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 28 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Postanowiłam założyć ten wątek, bo wydaje mi się, że razem raźniej:) We wrześniu zaczęliśmy z mężusiem starania o rodzeństwo dla naszego synka:)
    Zapraszam dziewczyny, które chciałyby razem czekać na najpiękniejszą kreskę na świecie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy na początkujące, nie ma co zakładać drugiego takiego samego wątku ;)

  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 28 września 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem trochę o sobie:) Mam 30lat i ślicznego 3-letniego chłopczyka, który już słodko śpi w swoim łóżeczku:) (Dlatego mam teraz wolną chwilę:).
    Jestem po przejściach jeśli chodzi ciąże:( w 2012r najpierw poroniłam wczesna ciążę (7 tydzień), po 2 miesiącach znowu zaszłam w ciążę - niestety była to ciąża pozamaciczna jajowodowa prawostronna.
    Od tamtej pory minęły już prawie 2 lata i wreszcie psychicznie dojrzałam do decyzji o kolejnej ciąży.
    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i już niedługo zobaczę na teście 2 piękne krechy:)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 28 września 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elucha, zapraszamy TU: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/poczatkujace,3741,115.html.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 2 października 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s4b85kkqd0a2q90o.png

  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 3 października 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki! Ja zaczęłam starania od 4 miesięcy i póki co jestem na tym samym etapie co Wy :)Powodzenia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ