X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagniezdzanie czy okres?
Odpowiedz

Zagniezdzanie czy okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres spóźnił mi się 3 dni. Przyszedł w niedziele bez bólu.
    Konsystencja jakby wyciskać gesty krem lub jak z łyżki spływający miód. Płynny ciągnący ale nie lepki. Mało obfite. W 1 i 3 dniu lekko. 2 dzień też lekko ale z kilkoma mini skrzepami ledwo widocznymi. Dziś 4 dzień cyklu i nic zero plamienia zero krwawienia.

    Jedynie senność i zmęczenie. W poniedziałek miałam telefonu z poradni k że cytologia stan zapalny i jutro mam się zgłosić na leczenie.
    Myślicie że te olśnienie może mieć związek z implantacja?

    Dodam, że w niedziele rano test z moczu był negatywny. Temperatura też nie spadła poniżej linii temperatur wyznaczonych przez program ovufriend. Popołudniu zaczęłam krwawić lekko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 16:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro test negatywny to nie ciąża. Koniecznie wylecz stan zapalny!

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena91 wrote:
    Okres spóźnił mi się 3 dni. Przyszedł w niedziele bez bólu.
    Konsystencja jakby wyciskać gesty krem lub jak z łyżki spływający miód. Płynny ciągnący ale nie lepki. Mało obfite. W 1 i 3 dniu lekko. 2 dzień też lekko ale z kilkoma mini skrzepami ledwo widocznymi. Dziś 4 dzień cyklu i nic zero plamienia zero krwawienia.

    Jedynie senność i zmęczenie. W poniedziałek miałam telefonu z poradni k że cytologia stan zapalny i jutro mam się zgłosić na leczenie.
    Myślicie że te olśnienie może mieć związek z implantacja?

    Dodam, że w niedziele rano test z moczu był negatywny. Temperatura też nie spadła poniżej linii temperatur wyznaczonych przez program ovufriend. Popołudniu zaczęłam krwawić lekko.

    A termin okresu masz z obserwacji (wiesz kiedy miałaś mniej więcej owulację itd) czy na zasadzie "zawsze mam 28dni wiec 30 to spóźniony okres"?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin z obserwacji licząc nawet +/- 2 dni.
    Czyli najczęściej mam co 24-27. A dostałam po 30 dniach.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to był cykl bezowulacyjny. Takie charakteryzują sie skapym krwawieniem i delikatniejszymi bólami brzucha niz zwykle oraz odstepstwem od normy długości cyklu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ