X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ZAKRZEPICA ŻYŁ/ ZATOR PŁUCNY
Odpowiedz

ZAKRZEPICA ŻYŁ/ ZATOR PŁUCNY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 2 maja 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już sama nie wiem..

    W środę trafiłam do szpitala, z problemami z oddychaniem, mianowicie ból klatki piersiowej plus ból pleców jednocześnie. Lekarz zrobił mi wyniki krwi i niby Ok. Ale di-dimery podwyższone nie dają mi spokoju (norma jest 500 ug/l ja miałam 714 ug/l) i to, że bez badania USG Dopplera stwierdził, że zakrzepicy nie ma..

    Objawy nie zniknęły nadal, i zastanawiam się czy jechać jutro do innego szpitala czy sobie darować.. Czy taki ból pleców, i klatki piersiowej po lewej stronie w ciąży przy oddychaniu jest normalny.. :/

    Zgłupiałam..

    Czy u którejś z Was wystąpiła, zakrzepica żył ? Jakie były objawy, badania, postępowanie lekarzy ?

    Czy może ktoś miał starcie bezpośrednio już z zatorem płucnym ? I jakie tutaj przed wykryciem pojawiły się dolegliwości i objawy..

    Pozdrowienia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 22:52

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 2 maja 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomogli Ci w jakikolwiek sposób oprócz tego, że zrobili badanie krwi??
    zator to bardzo poważna sprawa i mam nadzieję, że to nie to a może jakieś nerwobóle?
    jeśli te objawy Cię niepokoją i pojawiły się znikąd, to na Twoim miejscu drążyłabym temat - inny szpital/inny lekarz?

    KMK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo poważna sprawa, wiec jesli tylko masz watpliwosci, lec do lekarza i chocby krzykiem rzadaj badan! Z wlasnego doswiadczenia wiem ze nasza sluzba zdrowia zaczyna myslec, jak sie jej pokaze, ze nie jestesmy glupimi owieczkami i nie damy sie zbyc. Od razu znajduje sie lekarz, miejsce, czas...

    KMK lubi tę wiadomość

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak zrobię. Przekasze cos i jadę z mężem do drugiego szpitala..

    Dam znac jak poszlo.

    Pozdrowienia

    3jvzp07w7jmagt8p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ