X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Żale, wyrzuty, rozpacze...czyli wyrzucamy negatywne emocje!
Odpowiedz

Żale, wyrzuty, rozpacze...czyli wyrzucamy negatywne emocje!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam nigdzie (może źle szukałam) takiego wątku gdzie można bezkarnie się poużalać, posmutać, zwiesić nos na kwintę i popłakać.

    A ponieważ sama jestem w takim nastroju to zakładam wątek, żeby się uzewnętrznić i oczyścić.

    Jeśli któraś ma ochotę to zapraszam.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam troche nastrój nie ten.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nie było to zacznę ;)

    Mam dzisiaj mega doła od rana. Mam jednego Bąbla, który ma około 2,5 roku. trafił się nam niespodziewanie, gdzie lekarza wyrokowali że mam tak kiepskiej kondycji jajniki (PCOS z dobytkiem) że dzieci miec nie będę. ALe mam.

    A teraz bym chciała drugie i to mega rozpaczliwie bym chciała... ale nie mogę :( Od 2 lat się nie zabezpieczamy, od listopada zeszłego roku bawię się w temperatury, śluzy, szyjki itp. I co z tego? Jak nie ma owulek naturalnych?

    Na razie nie chciałam wspomagaczy typu CLO.

    W tym miesiącu myślałam, ze jednak zawitała do mnie piękna owulka.... i co? i dupa :/ nie ma owulki, zresztą widać po tempkach.

    Do tej pory myślałam, że OK mi łatwiej bo mam dziecko, niektóre dziewczyny mają mega dużo gorzej... myślałam, że jestem dużo ponad to i nie wiedziałam jak mocno się myliłam i jak mocno to boli :(

    Czemu to musi być takie cięzkie, frustrujące i dołujące?? Czemu normalny człowiek nie może być zdrowy, mieć dzieci bez jakiś spinek i cudowań?? :(

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ciesz się tym, że masz swojego Bąbla jednego już :) wiem jak boli to oczekiwanie na kolejne dzieci..ale tutaj na OF jest mnóstwo dziewczyn, które starają się po kilka lat o pierwsze dziecko. Nam w styczniu stukną 4 lata walki w tym po ponad 2 latach udało się ale tylko na 6tc :( więc Kochana głowa do góry i tak jesteś ponad Nas te które tyle lat oczekują na pierwszego Szkraba <3

    vanessa lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Yuno Debiutantka
    Postów: 6 20

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula - dokładnie tak jak Magda_lena mówi...

    A skoro to temat do wyrzucania żali to ja też je z siebie wyrzucę...
    Wkurzają mnie takie dziewczyny co mają już nie raz nie jedno dziecko, które zwykle przyszło bez problemu a potem chcą kolejne mija miesiąc czy drugi i nagle wielka rozpacz bo jak to?
    Rekordzistką była tu dziewczyna co miała już 4 (!) dzieci, chciała piąte i narzekała, że przecież zawsze od razu zachodziła a tu w już 2 cykl starań i nic... Noż kurwa mać!
    Albo te teksty dziewczyn mających dzieci - wasz ból jest mniejszy niż nasz, bo my wiemy jak to jest być w ciąży jak to jest móc trzymać maluszka. my wiemy za czym tęsknimy a wy nie!
    Jakbym mogła to bym tym laską przywaliła z plaskacza, najlepiej krzesłem...

    Albo te wszystkie "świerzaczki", przychodzi taka, że jeden cykl się stara i nie ma efektów, lamentuje, świruje, forum zaśmieca tematami - czy 2 dpo może test być wiarygodny... A potem udaje jej się zajść w 2-3 cyklu i zaraz "mądre" rady daje typu - otwórz się na ciąże...
    Jasne - mąż nie ma praktycznie żadnych plemników, ja mam Hashimoto i POCS więc otwarcie się na ciąże na pewno w huj pomoże.

    Madziuszka, kapturnica, mia6, wisienka, Rzenka, dżona, Landryneczka, momo1009 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie tzeci cykl swiadomie, bez zadnych zabezpieczen pnad rok, nie mialam jeszcze zadnych badan bo kazdy lekarz mnie zbywa, ze to za krotko bla bla bla...mozna powiedziwc, ze ten rok sie juz staramy wiec ile mam jeszcze czekac??? We wrzesniu ide do gina i mam zamiar mocno go prYcianac, a moj chce zrobic badanie naasienia.
    Zawsze chcialam miec duza rodzime a juz z 1 jest tak ciezko;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyrzucam negatywne emocji

    dbaj_o_czystosc_200.jpg

    aby zrobic miejsce dla pozytywnych :)

    livia30, Z., kapturnica, sury_cat lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem "ciesz się bo masz już przynajmniej jedno dziecko". Czy to znaczy, że już nie mamy prawa przeżywać tego, że nam się nie udaje mieć kolejnego? Wcale nie czuję się lepiej ani nie patrzę na inne z wyższością... Każda z nas pragnie mieć dziecko, czy to pierwsze czy kolejne więc darujcie sobie proszę takie stwierdzenia bo to ani nie podbudowuje ani nie pomaga - wręcz dołuje.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Nie widziałam nigdzie (może źle szukałam) takiego wątku gdzie można bezkarnie się poużalać, posmutać, zwiesić nos na kwintę i popłakać.

    A ponieważ sama jestem w takim nastroju to zakładam wątek, żeby się uzewnętrznić i oczyścić.

    Jeśli któraś ma ochotę to zapraszam.
    Był taki wątek ale kazaliśmy go usunąć :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już taki watek pt. "Wszystko źle" czy jakoś tak :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, ja z mężem staram się 6 cykl - dla mnie długo... wiem że są osoby które o wiele dłużej zmagają się z tymi wszystkimi problemami, niemniej jednak powiem wam że nie sądziłam że będzie to takie trudne,...takie wahania nastroju jest @ potem kilka dni luzu w głowie już kwitnie myśl że zaraz czas zacząć starania, potem owulka (lub jej brak - jak u mnie w tym cyklu) jest nadzieja żeby nie wiem co ...a potem kuźwa wielka rozpacz. Nie wiem jak wy sobie z tym radzicie, nie wiem co robić bo teoretycznie jeśli będe rozpaczać to nic dobrego z tego nie będzie....z drugiej strony wszelkie teksty koleżanek "wyluzuj" raczej odpalają we mnie bombę. tyle ode mnie pogadam popłacze a każdy cykl i tak będzie jak parabola...

    Rzenka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ