X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapalenie dróg moczowych
Odpowiedz

Zapalenie dróg moczowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna90 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 maja 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Wczoraj miałam owulacje i się staraliśmy a dziś czuje ze zaczyna mnie brać zapalenie dróg moczowych, co mogę wziąć???

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 maja 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żurawinke napewno, a w aptece poproś o tabletki które można brać w ciąży ;)

    Martyna90 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Martyna90 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 maja 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Żurawinke napewno, a w aptece poproś o tabletki które można brać w ciąży ;)
    Właśnie Pani powiedziała, że nie może mi nic dać jeśli podejrzewam ciążę, kupiłam sobie jakiś suplement Uromycin ale boje się że to może nie wystarczyć. Wczoraj miałam owu więc może mogę wziąć dwa razy urofuraginum?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 maja 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że tak jeśli owulacje dopiero co była

    Martyna90 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Martyna90 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 maja 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Myślę, że tak jeśli owulacje dopiero co była
    Dzieki 😊

  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 18 maja 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zapalenia pęcherza ginekolodzy przepisuja antybiotyk - monural nawet w ciazy.

    co do żurawiny to powinnoa być niedosladzana, więc lepszy byly sok z żurawiny 100 % do tego duża ilość witaminy C i ograniczyć jedzenie słodkiego które jest pożywką dla bakterii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2021, 22:49

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ