X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapalenie pęcherza
Odpowiedz

Zapalenie pęcherza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam urosept i żurawinę w tabletkach po kuracji antybiotykiem. Teraz profilaktycznie łykam ten pierwszy i odpukać nic nie wraca :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W następnym tygodniu idę do laboratorium po wyniki to wezmę pojemniczek i zrobię ten posiew, trudno zapłacę. Już i tak tyle badań robię, że w tą czy w tamtą, ważne by wiedzieć co i jak

    M&M
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka koniecznie, bo będzie wiadomo w koncu jaka ta bakteria cię zaatakowała, może przepisze ci inny antybiotyk, najważniejsze żeby nie poszło to dalej, bo po co cierpieć.
    i jak byś brała furaginum to chociaz z 3 doby go nie bierz żeby wypłukał się choć trochę z organizmu i nie oszukał.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, no badanie będę robiła koło środy, więc wezmę jeszcze jutro i w sobotę. A może jutro lekarz wymyśli coś i da coś innego. No zobaczę. Ale i tak zrobię ten posiew, bo będę w lab.

    M&M
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej lekarz doradzi... my jedynie możemy gdybać.. Ale trzymam mocno kciuki żebyś pozbyła się tego cholerstwa i naprawdę gorąco polecam jakiś suplement diety z żurawiną i wit C i pietruszką czy też innymi składnikami po takiej antybiotykoterapii.. bo jednak układ moczowy potrzebuje wsparcia, wiem po sobie ;/
    a lekarz na pewno zleci ten posiew skoro antybiotyk poprzedni nie dał rady, bynajmniej powinien. :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja i tak go zrobię. No ja biorę od tamtego zapalenia urinatin, jutro się wybieram do apteki, więc na pewno coś zakupię dodatkowego :)

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj współczuje znam temat..zawsze miałam z tym problem....a od jakiegoś roku mam regularnie raz w miesiącu czasem 2 zalezy:):)

    antybiotyki różne brałam i zawsze powraca a bez furalginy to sie z domu nie ruszam mam w kazdej torebce:):) i jak czuje ze coś się dzieje łyukam od razu 3 tab inaczej nic nie zadziała:):)...ale ja jestem dziwny przypadek:)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem dziwny przypadek. A może nie dziwny, tylko lekarze się nie znają. Od dziecka coś mi było, tylko zawsze kazali zrobić morfologię, ob, crp, mocz. A ja zawsze miałam hashimoto, a oni innych badań nie zlecali. Ale powiem wam, że jak poszłam do reumatologa z moimi ANA to od razu: morfologia, mocz, crp, czynnik reumatoidalny, ob, badania na wątrobę, nerki i powtórzenie ANA i podtypów jego. Więc tam to byłam zachwycona, ale to szpital był i że ja taka młoda wśród starszych pań (50-70) no to byłam wyzwaniem :)

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech żyją dziwne przypadki przynajmniej lekarze nie spią:):)

    Martoszka, JagnaJankowska lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ