X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapalenie prawego przydatka
Odpowiedz

Zapalenie prawego przydatka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 5 listopada 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Miesiąc temu mój ginekolog zdiagnozowal u mnie zapalenie prawego przydatka. Badalo mnie 4 ginekologow jajnik i jajowod są w normie. Miałam robiona morfologie, leukocyty,mocz i cpr plus usg wszystko jest w normie jednak odczuwam dziwne klocie w jajniku. Czy to normalne ? Czy ból przejdzie po dłuzszym czasie? Chcielibysmy zaczac starac sie o dziecko.Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania? Dziękuję za odpowiedź .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 00:30

    oleczka0101
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:39

    oleczka0101 lubi tę wiadomość

  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dostałam metronidazol i agumentin plus po kuracji czopki distreptaze i globulki. Co masz na myśli mówiąc ciągnięcie? Jakie badania wykonałas na ewentualne zrosty? Z gory dziekuje za odpowiedz.

    oleczka0101
  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oleczka0101 wrote:
    Witam! Miesiąc temu mój ginekolog zdiagnozowal u mnie zapalenie prawego przydatka. Badalo mnie 4 ginekologow jajnik i jajowod są w normie. Miałam robiona morfologie, leukocyty,mocz i cpr plus usg wszystko jest w normie jednak odczuwam dziwne klocie w jajniku. Czy to normalne ? Czy ból przejdzie po dłuzszym czasie? Chcielibysmy zaczac starac sie o dziecko.Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania? Dziękuję za odpowiedź .

    Ja z mojego doświadczenia polecam okłady z olejku rycynowego na bolący jajnik. Należy nalać trochę olejku rycynowego na flanelową szmatkę, przyłożyć do podbrzusza w bolącym miejscu, a potem przyłożyć ręcznik i termofor. Trzymać okład około 1,5 do 2 h. Na zakończenie koniecznie przetrzeć to miejsce roztworem wody z sodą oczyszczoną (łyżeczka sody na szklankę wody). Okłady stosować przez kilka dni potem dzień przerwy itd. - aż do miesiączki.
    Ja mam też powiększony prawy jajnik i w dodatku są na niej torbiele. Rzekomo jedna z tych torbieli - wg lekarza dermoid - nie wchłonie się. A na badaniu kontrolnym okazało się, że się zmniejszyła! I jajnik przestał mnie pobolewać :)
    Jednak mimo wszystko polecam zbadać się profilaktycznie u dobrego gina - aby sprawdzić czy wszystko ok. I u lekarza zasięgnąć opinii co do starań o dziecko.

    oleczka0101, Schmetterling lubią tę wiadomość

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za radę na pewno skorzystam. Jutro idę zrobić jeszcze posiew moczu profilaktycznie bo miałam bakterię w drogach rodnych. Ogólnie ginekolodzy patrzą się na mnie jakbym wszystko zmyślała...

    oleczka0101
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:39

    oleczka0101 lubi tę wiadomość

  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci Kochana! Teraz walczę z infekcją mój gin twierdzi że, to przez antybiotyki. Zapisał mi gynazol x2 jutro aplikuję drugą dawkę. Mam ochotę zapodać ją już dzisiaj ale trochę się boje wyjałowienia pochwy. Ja już też nie mam siły była chyba u 5 ginekologów każdy mówi co innego i bagatelizuje sprawę. Jesteś młodą dziewczyną urodzisz trójkę dzieci!Jasne... Chciałabym urodzić chociaż jedno...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    oleczka0101
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:38

    oleczka0101 lubi tę wiadomość

  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślisz że, mogę go zaaplikować już dzisiaj?Chyba tak zrobię bo czuję się dziwnie spuchnięta tam na dole... Wiesz co o dziwo jajnik przestał mnie kłuć. Nie wiem czy to dobrze czy to źle. Może te klucie było spowodowane miesiączką. Ogólnie miałam bardzo bolesny i skąpy @ ale trwał tyle samo co zwykle. Gin tłumaczył ze to przez antybiotyki których zjadłam na prawdę końską dawkę w ostatnim miesiącu. Jutro przyjeżdża mój maż nie wiem jak wytłumaczę mu ze znowu jest coś ze na nie tak..Chłop się załamie...

    oleczka0101
  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam o tym że cukier może powodować mnożenie się bakterii trochę poszperałam i masz rację. Ogólnie próbuję przytyć bo mój gin stwierdził że, 54 kilo na 173 wzrostu to zdecydowanie za mało. I jak zajdę w ciąże(nie zapowiada się ale co tam) to będę miała anemie. Jutro odbieram wyniki tarczycy mam nadzieję że, chociaż ona będzie ok.

    oleczka0101
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:38

    oleczka0101 lubi tę wiadomość

  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety czuję ze chyba coś ze mna znowu jest nie tak... Jestem 3 dni po okresie i zauważyłam lekko różowe upławy. Ponadto jak sikam to bardzo długo. Wysikam się i czuje że mogę jeszcze, więc skupiam się i sikam dalej i tak nawet do trzech razy-wiem że głupio to brzmi. Ostatnio jak miałam takie objawy to mój gin stwierdził u mnie zapalenie przydatka. Już nie mam siły wygląda na to że jutro czeka mnie kolejna prywatna wizyta...

    oleczka0101
  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mam lekko podwyższoną temperaturę 37,4...

    oleczka0101
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ