X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapytanie, zagwozdka
Odpowiedz

Zapytanie, zagwozdka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Mam pytanie do Pań, które wiedzą lepiej. Mój okres jest w miarę regularny. Ale w styczniu spóźnił się 10 dni, to przyszedł z bólem przez 2 dni, plamienie tyle o ile czyli prawie zero (plamienie- brązowy śluz). Plamienie występowało przez prawie 3 dni. W tym okresie przy sniadaniu mialam uczucie jakby mnie mdliło, ale wtedy jeszcze nie myślałam o tym tak bardzo. Testy 3 zrobione i wyszły negatywnie- w tamtym tygodniu. Dzisiaj test kolejny też negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma.
    Zapisana jestem do ginegologa na 8 luty. Bo zaczynam się bardzo martwić.
    Chyba że to jakaś inna przypadłość.
    Dziękuję serdecznie za każdą odpowiedź.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 13:29

  • Nielubiekawy Autorytet
    Postów: 812 405

    Wysłany: 2 lutego 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłaś mieć torbiel na jajniku- niepekniety pęcherzyk który rósł sobie i nie owulowal. Kontrola u gin napewno wskazana, ale jak przyszła miesiączka to jest szansa ze się wchłonął.

    👩🏼31
    09.2018 Początek starań
    02.2019 ciąża-> poronienie samoitne 7tc.
    02.2021 sonoHSG - niedrożny prawy jajowód
    04-07.2021 4 cykle stymulacji -bez efektu, słaby lewy jajnik

    AMH 2.02 -> 1.5 ->0,9 🫣
    mthfr homo, pai-1 hetero
    IVF 03.2022 -Krótki protokół, brak ❄️, transfer 3-dniowca->bHCG - 0
    Psychoterapia ✅

    03.2023 laparohisteroskopia -> udrożniony prawy jajowód 🥳🤩, endometrioza I st.
    Immunologia ✅
    🧔‍♂️31
    Morfologia 9%-> zapalenie jądra ⬇️ 1% -> jest poprawa

    9.2023 IVF długi protokół (Antrotop, AH, Gonapeptyl, Mensinorm, Omnitrope)
    2.11 transfer 8A brak ❄️
    11 dpt bHCG 1,89 ⬇️13 dpt -bHCG 1,28 biochem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2023, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączki jako takiej nie było, tylko to plamienie- śluz o zabarwieniu brązowym. Mój Partner zaczyna planować życie z potomkiem, a ja podchodzę bardzo ostrożnie do tego. Bardzo pragnę dzidziusia, bo i wiek już swój mam- 37 lat. Nie staraliśmy się z Partnerem, i gdyby się udało to byśmy byli w 7 niebie. Ale wiem, że różnie może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2023, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodatkowo to była jednorazowa sytuacja z tym plamieniem (niecałe 3 dni i to bardzo skąpo, tyle co jak sie wycierałam papierem to zobaczyłam, śluz zabarwiony na brązowo). Wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam. Więc i trochę się przestraszyłam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ