X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaufanie do lekarza w 2020r.
Odpowiedz

Zaufanie do lekarza w 2020r.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati29 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 1 listopada 2020, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) piszę ten wątek dlatego że sprawdziłam 3 lekarzy i każdy z nich mówił coś innego. 1 mnie zbadał i stwierdził że jest ok,drugi lekarz powiedział że mam polipy endomatrialne i trzeba wykonać łyżeczkowanie. Z powodu pandemii koronawirusa,mój zabieg został odwołany,z powodu plemienia poszłam do innego lekarza,który potwierdził że jest polip i trzeba wykonać zabieg, zabieg się odbył. Po jakimś czasie zaczęłam delikatnie plamić,więc poszłam do 2 dr. Dała mi wybór albo biorę leki hormonalne albo zachodzę w ciążę,ręce rozłożyła. Wróciłam do mojego 3 lekarza stwierdził że wyniki histeroskopii są dobre i mam brać witaminy dla kobiet planujących ciążę. Dlatego podsumowując lekarz,a lekarz też różnica.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ