X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zbyt niska prolaktyna ???
Odpowiedz

Zbyt niska prolaktyna ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny !Jakieś 2 tyg temu zrobiłam badanie prolaktyny i wyszła ponad norme(667)więc zaczęłam brać narprolac na noc 1 tabletke oraz euthyrox25 na zbicie tsh bo było 2,28 a endo powiedziała,żeby ciut zbic.No i od paru dni czuję sie koszmarnie !Mdłości,ból głowy,brak apetytu i wieczny helikopter w głowie więc już nie wytzrymałam i dzis byłam zrobić badania krwi wynik prolaktyny 1.47ng a tsh 0,98 do endo mam dzwonić po 19stej dopiero ale jestem przerazona ta prolaktyna !!miał ktoś tak i biorę leki tylko 2 tygodnie niecałe wiec co sie dzieje?adodam również,że krew z nosa leciał mi wczoraj i dziś dlatego na badania sie wybrałam w trybie natychmiastowym.

  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ,
    ja też jestem na leku Narprolac , biorę pół tabletki przed snem
    pierwsze 3 dni źle się czułam , a najgorszy był pierwszy poranek

    jednak teraz wszytko wróciło do normy, dobrze się czuje
    nawet auto prowadzę (choć zalecane jest aby nie prowadzić) ale dobrze się czuje

    na badania krwi mam iść 12 grudnia, to napisze jaki będę miała poziom



    czekając na nasz Cud <3
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    hej dziewczyny !Jakieś 2 tyg temu zrobiłam badanie prolaktyny i wyszła ponad norme(667)


    a mam pytanie co lekarz powiedział na taki wysoki poziom ? ?

    kazał Ci robić np. rezonans ? ?

    czekając na nasz Cud <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ