X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne żel dla par starających się
Odpowiedz

żel dla par starających się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któras Z dziewczyn używała żelu dla starających się I udało się zajść W ciążę? Czy taki żel jest bezpieczny?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) chodzi Ci o taki żel chyba Concecive? Właśnie o nim czytałam, że zwiększa czas przeżycia plemników i też się zastanawiam czy to prawda i czy ktoś z Was tego używał? Planuje niedługo kupić takie aplikatory z tym żelem, specjalne do umieszczania porcji żelu przy szyjce macicy. Jakby coś to za miesiac dam znac czy pomoglo;)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slyszalam że dziewczyny się wypowiadały o tym żelu nawet chyba gdzieś jest wątek.Mówiły że im się udało.I bardzo sobie chwalily ten zel

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 16:26

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    slyszalam że dziewczyny się wypowiadały o tym żelu nawet chyba gdzieś jest wątek.Mówiły że im się udało.I bardzo sobie chwalily ten zel
    Ja zaczęłam stosować pierwszy cykl ze względu na suchość. Na te zadanie jest super. Zobaczmy czy jeszcze w czymś pomoże

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-lubrykant-wspomagajacy-plodny-sluz,952.html

    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/zele-wspomagajace,2486.html

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zamówiłam i bardzo bym cchciała za niecałe 4 tygodnie móc napisać, że pomógł:) Bella93 dzieki za linki!

    Bella93 lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ