X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zielone testy z allegro
Odpowiedz

Zielone testy z allegro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 6 października 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy możliwe , że jestem 12-13 dp i te testy ciazowe mi pokazują tak bladą kreskę, że tylko ja ją widzę pod swiatlo, pod odpowiednim kątem? wczoraj było to samo. ovu potwierdzona. wiem jak wyglada bladzioch normalny w 11dp bo w poprzedniej ciąży tak miałam i od razu wiedzialam, że to pozytyw.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2017, 14:54

    9qeydmw.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 października 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie z testami owulacyjnymi tymi niebieskimi z Allegro byłam po owu potwierdzona monitoringiem a testy jeszcze pookazywaly delikatna druga kreskę nie wiem czy zielone działają tak samo

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 6 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delikatna kreska na teście ovu to notmalne po owulacji. poziom lh nie spada nagle.
    ja pisze o ciazowym ;)

    9qeydmw.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 października 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serek_84 wrote:
    delikatna kreska na teście ovu to notmalne po owulacji. poziom lh nie spada nagle.
    ja pisze o ciazowym ;)

    Kochana -beta z krwi i wszystko będzie jasne ;) tak to możesz gdybac bo nie wiadomo tak naprawdę ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serek te z Allegro lubią pokazywać miejsce gdzie miałaby być druga kreska. Wywal je i kup inny test dla pewności. Beta pewnie dopiero w poniedziałek ma sens, więc ja bym skoczyła do apteki/rossmana po lepszy test. Powodzenia :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 6 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie myślałam że to miejsce "znacznik" , gdzie ma być kreska. no trudno..... :(
    na bete szkoda mi kasy . dzis kupię chyba test w rosmanie
    cykle mam 29-31 a dziś 30sc

    9qeydmw.png
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 7 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak się udalo. termin @ minął i dzus już troszkę bardziej widoczna kreska :)

    9qeydmw.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 października 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serek_84 wrote:
    chyba jednak się udalo. termin @ minął i dzus już troszkę bardziej widoczna kreska :)

    Czyli jednak! :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ