X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Złe winiki, potrzebne wsparcie :(
Odpowiedz

Złe winiki, potrzebne wsparcie :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny potrzebuję waszego wsparcia.
    Jestem tutaj na forum świeżynką ale w staraniu o dzieciątko już nie taka świeża. Chciałam się wam troszkę zwierzyć troszke wyżalić bo dzisiaj pół dnia siedzę pod kołdrą i płaczę.
    Ale może zacznę od początku. Z mężem staramy się o dzidziusia od 5 miesięcy ( wiem ze dla wielu z was to pewnie mało, ale dla mnie to jest nieskończoność) Rzuciłam prace by zająć się domem wypocząć nie stresować się "odhamić sie " jak to mówią, ale to też nic nie dało jedynie cykl mi sie poprzestawiał. Wiec poszłam do ginekologa wstępne badania wszystko "na oko" ładnie, ale dzisiaj byłam po odbiór cytologi i wyszło jakieś bakteryjne nie wiadomo co i dostałam Macmiror comlex 500, gynalgin, gynoflor. No i załamałam się bo z jednej strony pozbędę się paskudztwa będę zdrowiusieńka ale z drugiej 3 miesiące celibatu i w 2014 na pewno nie zafasolkuje ;(

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana lepiej to wyleczyć niż mieć potem chore dzieciątko albo coś ... głowa do góry- będzie dobrze !

    Marta8880, rybka lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przy takich lekach musisz na razie odpuścić, ale powiem ci że czasem to może przynieść lepsze skutki niż spinanie się co miesiąc. Odpuść, znajdź sobie jakieś zajęcie, nie myśl i 3 m-ce zlecą nie wiadomo kiedy :)

    Marta8880, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 października 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny kocham was <3 od razu mi cieplej na serduszku. Jestem prze szczęśliwa że tu trafiłam jesteście dla mnie niesamowitym wsparciem

    XxMoniaXx, olka30, rybka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po to tu jesteśmy :)

    rybka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 października 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana lepiej to wyleczyć i mieć spokój niż potem by był problem z chorym dzieciątkiem albo poronieniem głowa do góry;) będzie dobrze:)

    Marta8880, rybka lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 9 października 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I JA SIE DOPISUJE DO KOLEZANEK POWYZEJ MAJA RACJE KOCHANA NIE ZALAMUJ SIE I NAJPIERW WYLECZ TO PASKUDZTWO :-) A CZAS SZYBKO ZLECI NAJLEPIEJ ZAJMNIJ SE CZYMS INNYM MOZE JAKIES HOBBY?? JA NP.ZACZELAM DIETE I CWICZENIA I GLOWA NIE JEST PELNA OD MYSLENIA CZY SIE UDALO CZY NIE..ZYCZE POWODZENIA I GLOWKA DO GORY!!! BEDZIE NAPEWNO DOBRZE!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 15:26

    Strażaczka90, Marta8880 lubią tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś <3

    Spójrz na to inaczej. A co, gdyby Wam się udało teraz z ciążą? Co, gdybyś przez te zakażenie urodziła chore dziecko, albo poroniła?

    Wyleczysz się, owszem, to potrwa kilka miesięcy, ale będziesz zdrowa. Zwiększysz szanse na szczęśliwą ciążę, na szczęśliwe rozwiązanie.

    Warto poczekać trochę dłużej na happy end :)

    Będzie dobrze :* wiesz o tym. Będzie cudownie!

    Spójrz. Nawet, jeśli zaszłabyś w ciążę w 2014, to i tak urodzisz w 2015. A tak? Wyleczysz się, a nuż uda Wam się zaciążyć za pierwszym, drugim podejściem po odstawieniu leków? I może tak czy siak urodzisz w 2015?

    Będziesz spokojniejsza, że się wyleczyłaś. Będziesz spokojniejsza, że zachodzisz w ciążę jako zdrowa kobitka :)

    Uśmiech na buźkę! :) :*

    rybka, Nona, Marta8880 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ale za pózno mierzysz tempke Martus

    rybka, Marta8880 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:33

    rybka, Marta8880 lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 października 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem nic innego, jak dziewczyny wyżej - najlepiej wstrzymać się, infekcję wyleczyć i dopiero wtedy się starać.
    A ile czasu masz brać te leki?

    Przy zakażeniu warto, aby partner też stosował jakieś środki. U mężczyzn infekcje nie dają objawów a niestety niewyleczone odnawiają je u kobiet.

    rybka, Marta8880 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 października 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wybrać wszystkie tabletki do końca jest ich chyba ze 30 wieć stąd te 3 miesiące.
    A męża w tym miesiącu wyśle na badanie nasienia i może na posiew, może też m coś wykaże lepiej wcześniej niż później.
    Jejuś dziewczyny nie wiem co ja bym bez was zrobiła. Czuje dzięki wam siłę i moc do działania, będę teraz twarda. Macie racje lepiej sie wyleczyć niż poronić czy urodzić chore dziecko.
    co do mierzenia temperatury... obiecuję mocne postanowienie poprawy i będę badać rano :)

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 9 października 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta8880 wrote:
    Mam wybrać wszystkie tabletki do końca jest ich chyba ze 30 wieć stąd te 3 miesiące.
    A męża w tym miesiącu wyśle na badanie nasienia i może na posiew, może też m coś wykaże lepiej wcześniej niż później.
    Jejuś dziewczyny nie wiem co ja bym bez was zrobiła. Czuje dzięki wam siłę i moc do działania, będę teraz twarda. Macie racje lepiej sie wyleczyć niż poronić czy urodzić chore dziecko.
    co do mierzenia temperatury... obiecuję mocne postanowienie poprawy i będę badać rano :)
    no i tego sie trzymaj <3 <3 jak cos pisz smialo jestesmy tu tez po to zeby sie wspierac ;-)

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie nakręciłyście że idę ciasto upiec :D hehe

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w podziękowaniach poprosimy po kawałeczku ciasta :D hahaha :D

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 9 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja tez poprosze kawalek ciasta a co jak grzeszyc to grzeszyc juz pelna geba :-) super ze jestes nakrecona i kobiety walczymy!!!!

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) walczymy walczymy, w końcu każda się tu brzusiem pochwali :)
    Buziaki dziewczyny :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 10 października 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej to wyleczyć i przygotować się, że leczenie może trochę potrwać!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ