X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zmiana lekarza?
Odpowiedz

Zmiana lekarza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodze do lekarza 3 miechy ,staramy sie 9c. Zlecił badanie nasienia jest ok, moja chlamydie jest ok, i to tyle.teraz chce robić hsg w 21dc( powinno się robić do 12dc aby na pewno wykluczyć możliwość ciąży) ale on, twierdzi ze mam cykl bezowulacyjny i ze można, ja mam obawy bo dzisiaj 19dc śluz mam ogromny , nie będę ryzykowala tym bardziej ze ten gin za każdym razem mówi mi co innego ( raz ze da nam czas na starania i wstrzymany się z hsg, potem ze robimy hsg i wysyła mnie do kliniki leczenia niepłodności, a nic się przez ten czas nie zmieniło) Nie będę płaciła jemu tak naprawdę za nic i jeszcze klinice. Teraz nie wiem nie iść po prostu na to hsg i uciąć w ten sposób kontakt z tym lekarzem ale to trochę niegrzeczne, zadzwonić i powiedzieć ze nie będę juz do niego chodzić tym bardziej niegrzeczne, ale moje zdrowie i ciąża są najważniejsze i nie będę do niego chodzić tylko "żeby go nie urazić".Nie wiem jak rozwiązać ta sytuacje, a chce spróbować u innego lekarza poznać inna opinie.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem zawsze za tym że jeśli nie masz zaufania do lekarza to warto go zmienić.

    baby1991 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmien lekarza;) jesli nie pomaga i nic kontretnego nie robi ja zmienilam i narazie jestem zadowolona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 14:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje czekam do @ i ide na konsultacje do innego lekarza

    vanessa lubi tę wiadomość

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz wątpliwości co to obecnego lekarza to już jest sygnał żeby go zmienić. Nie patyczkuj sie w żadne konwenanse i bez skrupułów odwołaj zabieg bez zbędnego tłumaczenia

    vanessa, wredota lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miszkaaa wrote:
    Jak masz wątpliwości co to obecnego lekarza to już jest sygnał żeby go zmienić. Nie patyczkuj sie w żadne konwenanse i bez skrupułów odwołaj zabieg bez zbędnego tłumaczenia

    Właśnie odwowalam, zobaczymy profesjonalizm innego lekarza, najwyżej wrócę z podkulonym ogonem do obecnego;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ