X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zmieniający się śluz
Odpowiedz

Zmieniający się śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mania9604 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 listopada 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.. sama nie wiem co się dzieje w tym cyklu. Mam regularne co 31 dni, owulacja występowała do tej pory 16-17 dnia. W tym miesiącu już śluz płodny miałam 8,9 dc, a w 10 dc prawdopobnie owulacje (śluz rozciągliwy z małymi nitkami krwi- osobiście pierwszy raz tak miałam)... potem ten śluz zmienił się w mleczny wodnisty, a jakiś czas temu znów w rozciągliwy.... w ciągu dnia potrafi być raz mleczny wodny, za chwile rozciągliwy przezroczysty i „glutkowy”... nie wiem już co się dzieje w tym cyklu :/ miała tak któraś z was? Oszaleje chyba... do tej pory po owulacji na następny dzień zmieniał się w biały gesty i kremowy... strasznie dziwny ten cykl :/

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, sama obecność śluzu płodnego nie swiadczy o odbytej owulacji a jedynie o tym ze organizm się do niej przygotowuje😉 być może Twój organizm uznał ze nie jest odpowiednia pora i wstrzymał się, a po paru dniach, kiedy znowu pojawił się śluz płodny, do niej przystąpił☺️

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania9604 wrote:
    Hej kochane.. sama nie wiem co się dzieje w tym cyklu. Mam regularne co 31 dni, owulacja występowała do tej pory 16-17 dnia. W tym miesiącu już śluz płodny miałam 8,9 dc, a w 10 dc prawdopobnie owulacje (śluz rozciągliwy z małymi nitkami krwi- osobiście pierwszy raz tak miałam)... potem ten śluz zmienił się w mleczny wodnisty, a jakiś czas temu znów w rozciągliwy.... w ciągu dnia potrafi być raz mleczny wodny, za chwile rozciągliwy przezroczysty i „glutkowy”... nie wiem już co się dzieje w tym cyklu :/ miała tak któraś z was? Oszaleje chyba... do tej pory po owulacji na następny dzień zmieniał się w biały gesty i kremowy... strasznie dziwny ten cykl :/

    Ja miałam podobnie kilka dni po owulacji która miałam potwierdzona na usg miałam znów śluz płodny, później trochę biało- żółty, później jakieś glutki i efekt jest taki że jestem w ciąży ;)

    Hania007 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ