X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne znacie moze jakiegos ginekologa-endorkynologa?
Odpowiedz

znacie moze jakiegos ginekologa-endorkynologa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny, ta jak w temacie szukam dobrego ginekologa-endorkynologa, czyli 2 w 1 ktory moglby mi pomoc w zajsciu w ciaze, nie spierajac sie z 2 lekarzem, mam podwyzszona prolaktyne biore bromergon, ale kontroluje rowniez wyniki tarczycy, jestem na granicy niedoczynnosci

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 10:57

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez poszukuje takiego dobrego i konkretnego lekarza w Poznaniu. Bede wdzieczna za namiary gdyby ktos znal i polecal :)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ