X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

zrosty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, nie ma już takiej opcji przy Twoim avatarze, żeby zaprosić Cię do przyjaciółek, nie wiem czemu wcześniej było.
    Aha ja miałam operację we wrześniu, miałam zapalenie otrzewnej. Żadnych dolegliwości nie mam, także nie mam pojęcia jak to wygląda w środku :/ Mam nadzieję, że nie jest tak źle ehhh

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam tej opcji... nie wiem, nie znam się ;)
    Zobaczysz po hsg bo nie zawsze po zapaleniu wyrostka są zrosty. Może bierz teraz provag i lactovaginal żeby posiew przed badaniem był dobry, bo inaczej będziesz musiała się podleczyć i kolejny cykl czekać na hsg.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem, pewnie nie ma tej opcji bo już raz Ci wysłałam zaproszenie i dlatego ehhh
    Dopiero zaczęłam cykl i biorę doustnie probiotyk, może w drugiej połowie cyklu pobiorę ten provag, bo teraz jeszcze będę się starać zajść i śluzu nie rozpoznam po globulkach :/Raz mi się już udało to może jest jeszcze nadzieja ehhh
    Też mam aniołka z grudnia :( Jedyny plus tej całej sytuacji, że raz już nam się udało więc nie jest to chyba niemożliwe.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh teraz tak zaczaiłam, że provag to chyba jest doustny ;P Na razie biore lacibios femina to potem mogę zmienić na ten, może jest lepszy. A dowciapnie może już w drugiej fazie cyklu się zabezpieczę.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak provag jest doustny, mi ginekolog polecił właśnie taki zestaw provag i lactovaginal. Mam nadzieję, że niedługo nam się uda. Mam we wrześniu laparoskopię a do tego czasu muszę przejść jeszcze 2 cykle stymulowane i wtedy ivf.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeszcze zanim się zdecydujesz na laparo będziesz próbować ivf ? A program rządowy czy sama musisz pokryć koszty?

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparo zrobię przed ivf tak czy inaczej. Chciałbym załapać się na rządowe w novum ale nie mają już miejsc w tym roku więc albo w następnym albo komercyjnie. A może po laparoskopii uda się udrożnić jajowód to ivf nie będzie potrzebne?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci żeby udało się jak najszybciej :-) raz udało się zajść więc musi i następny :-) a skąd w ogóle jesteś?

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 26 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marissith weszłam tutaj przypadkiem i widzę że się udało :) cudownie :) gratuluję :) obyło się bez laparo i ivf? :)

    zem3wn15az3szllg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ