X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZEK !!!!
Odpowiedz

ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZEK !!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w tym Nowym nadchodzącym Roku chciałam Wam zyczyc przede wszystkim dużo zdrowia , szczęścia i pomyślności . Dla zafasolkowanych mam nudnych i zdrowych pozostałych miesięcy a dla wciąż starających się ujrzenia jak najszybciej upragnionych dwóch kreseczek :) :) :) :) Dużo uśmiechów i spełnienia waszych najskrytszych marzeń :* Dla imprezujących dzisiaj udanej zabawy :) :) :) :) a dla siedzących w domku jak ja spokojnego wieczorku :* :* :* Buziaki mocno ściskam :) :)
    addb176a.jpg

    Cigaretta, Lena87, Ania_84, Morwa lubią tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny kazdej z was zycze zdrowka szczescia oby ten rok dal nam wszystkim więcej szczescia i pomyślności super sexu tego nigdy za duzo

    radosci z dzieciaczków a tym ktore czekaja radosci w postaci pozyrywow
    mam nadzieje ze ten rok okaze sie dla nas łaskawy choc pamiętajcie wszystkie ze to my tworzymy nasze szczęście duzo pozytywnej energii bo pozytywne myslenie przyciaga szczęście

    dla waszych polowek duzo zdrowka pocieszy z was aby zawsze dawali wam oparcie oraz zeby to oparcie znaleźli w was buziaki do siego roku :*

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    graphics-happy-new-year-396680.gif

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ