X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne żyłki na piersiach
Odpowiedz

żyłki na piersiach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! Staram się o dzidziusia, dziś jest 20 dzień cyklu, owulka była 14 dnia cyklu w czwartek. Właśnie zauważyłam dziwną żyłkę raczej wygląda to jak rzeka na mapie :) Biegnie od góry ramienia przez tors i kończy się na piersi. Nigdy czegoś takiego nie widziałam , od niedzieli odczuwam ból piersi. Na drugiej piersi mam taką żyłkę ale tylko na piersi, ale ta " rzeka " czy może " niteczka" mnie zastanawia .

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie miał czegoś takiego???

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam niestety i nie pomogę :(

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić co to oznacza, bo każda z nas jest inna i ma najróżniejsze objawy. Ja mam widoczne żyłki na piersiach przed @

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej..ja też ci niepomoge tez mam zylki i to nawet caly czas ale sa delikatne pozdrawiam i zycze powodzenia :-)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 16 października 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ciąża albo PMS :) Ja mam tak co miesiąc przed @.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 16 października 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam, latalam do meza zeby mi powiedział, czy ja ja wcześniej mialam, czy nie. Oczywiscie jaralam sie, ze ciaza, a tu dupa.

    i co... I @ :/

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedzi :)

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miewałam takie widoczne żyłki, albo dłuuuuugie, albo kilka krótkich. Nic takiego, pojawiały się i znikały w zależności od dnia cyklu, hormonów itp. Kiedyś 2 żyłki baaaardzo wyraźne zostały. I mam je do dziś. ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, emocje trochę opadły ... zaczynałam mieć nadzieję

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ