X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz super :)
    Przeszlas swoje teraz kolej na Ciebie i brawo dla meza, ze walczy nadal z Toba bo mial swoje opory. Mocno mocno kciukam za was <3

    Eltasz, aszencja, Active lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz widze, ze wejscie na forum przynioslo szczescie :) to pewnie nasze kciuki pomogly ;)

    Mobo, ja mysle tak samo. Trzeba miec plan i to dlugoterminowy. W naszym wieku juz nie ma co bladzic jak dziecko we mgle.
    Najwazniejsze to lekarz prowadzacy, ktory ma na nas dobry plan.

    Dani kiedy wyniki? Ja tez mysle ze to byla @, po histero moze przyjsc wczesniej.

    Jurkowa, mnie sie udalo dopiero 2,5 roku po poronieniu. I powiem Ci ze ja tez myslalam, ze razsie udalo to i znowu sie uda. A okazalo sie ze mam endomende i polipa na macicy. Dopiero po operacji sie udalo.

    I znowu sie powtorze, kochane, uwierzcie, ze zajscie w ciaze jest mozliwe. Zobaczcie ilu z nas po dlugich i trudnych staraniach sie w koncu udalo.
    Wam tez sie uda, predzej czy pozniej.
    Ja jak zwykle trzymam kciuki!

    ana167, MoBo, Eltasz, aszencja, Liuliu79, Dani lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz trzymam kciuki &&&


    A ja ide zbadac tsh bo znowu mam lekka mandarynke na szyji.


    ****mandarynke nie malinke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 19:42

    Eltasz lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 24 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Oj... No wczoraj to nie miałam czasu bo... Mam już wykupiony gonapeptyl a w lodówce czeka puregon i zaczynamy od 18 DC czyli już!!!! To będzie długi protokół. Dr mówi że w ciągu półtora miesiąca będziemy już co mieli ;) tylko jeszcze posiewy po @ muszę zrobić
    Mam już też wynik amh 1,21 :-)

    Bardzo ładne amh jak na nasz wiek ;)
    A dlaczego długi protokół a nie krótki?
    Trzymam kciuki za powodzenie :) <3

    aszencja lubi tę wiadomość

  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 25 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Aszencja oby był wynik w normie.. Moja siostra ma rozwalona tarczyce,do usuniecia wole..i nic z tym nie robi..poszla do profesora zeby dal jej magiczne tabletki zeby ja uzdrowic..tez jej powiedział ze do usuniecia,ze jest zaniedbana.. Cos robi,nie.nie sprawdza nic.. A jak powiedzialam zeby sie ogarnela bo ma male dzieci.to mam sie nie wpier.... Beznadzieja..
    ja juz miałam biopsje i ok, przy nadczynnosci sie nie rusza dopoki nie daje jakis objawów wskazujacych na usuniecie. Albo mi daja leki i kontrole albo zaproponowali leczenie jodem radioaktywnym, a nie wchodzi to w gre. Wczesniej bo jest tymczasowa lub nawet moze byc całkowita bezpłodnosc po takim leczeniu (niby), a teraz bo bym musiała byc z daleka od dziecka. A operacji mi nie proponuja. Przy wolach i niedoczynnosci zazwyczaj usuwaja bo jak wole naciska na tchawice to przydusza. Teraz własnie sprawdze czy mi to nie weszło w niedoczynnosc bo troche przytyłam z czego sie ciesze bo byłam za chuda, ale to chyba moze piaty raz w zyciu kiedy poszła troche w gore (2kg do przodu). Sie okaze, moze to tez wole sie robi, przy tarczycy to roznie moze byc, zmiany itd, tym bardziej ze teraz jeszcze mi stwierdzili hashimoto.

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Margaret jak u Ciebie z malenstwem?

    Witam dziewczęta:)

    Dziękuje kochana za troske<3 ale gdzie Ty wyczaiłas moja nowinke?? No właśnie się chwale:)
    Mmdw Tobie również za pamięć kochana<3.

    Tak odebrałam wyniki wczoraj z nifty i mam zdrowa dziewczynke :)moją wymarzoną :) jestem przeszczesliwa:) w nast. tyg wizyta u lekarza a w kwietniu 2x połówkowe. Brzuszka już nie da się ukryc, jak na razie zero kopniaków od córeczki ale coraz częściej czuje bąbelki/motylki czyli mysle ze już niedługo poczuje ostrego kopniaka:D

    Staraczki trzymam za Was kciuki cały czas bardzo mocno i kibicuje:* czasami podczytuje Was:)

    Pozdrawiam i całuje Was :***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 18:26

    Ania_84, ana167, Dani, Ylya, Ania1602, MoBo, She Wolf, Liuliu79, Moko, Eltasz, Active, aszencja, bulkaasia, Bąbelek1980, Jot lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se GRATULUJE zdrowiutkiej córci :) spokojnej reszty ciąży :)

    Margaret.Se, aszencja lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to wygląda, zesmy dobrze krakaly o dziewczynce :) super gratulacje Magi. Dobrze, ze zrobilas nifty i extra, ze wynik ok bo to by Ci sen z powiek spedzalo. Teraz ciaz spokojnie do końca.

    Eltasz, Margaret.Se, aszencja lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, moge dolaczyc?
    W tym miesiącu przekroczyłam magiczna cyfrę 35. Staramy sie juz przeszło dwa lata bez rezultatu jak widać. Przeszłam laparoskopię i byłam na CLO. Teraz mam ostatni cykl na Clo i bedziemy myślec o IVF. Mam nadzieje ze jeszcze w tym roku.
    To chyba nasza ostatnia szansa. Chociaz jak czytam to dla nas z IVF szanse to jedynie 20-30%.

    MoBo, aszencja lubią tę wiadomość

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    ja już po histero, polip usunięty, jajowody drożne :)
    Za tydzień wizyta u lekarza i decyzja co dalej.

    W pierwsze dwa dni tylko lekko krwawiłam, dzisiaj już mocniej, to normalne? Może za szybko wróciłam "na pełne obroty"? czułam się świetnie więc mało co odpoczywałam.

    Mam też pytanie o same polipy, czytałam, ze lubią się ponownie tworzyć, macie jakąś tajemną wiedzę jak tego uniknąć? Z tego co wiem, nie bardzo wiadomo dlaczego powstają.

    Dani jak u Ciebie? krwawienie ustało czy, tak jak pisałaś, przeszło w okres?

    Witaj CarPer - ja też tu świeżutka :)

    MoBo, aszencja, Dani lubią tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 marca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki:)

    Ana może czas się przekwalifikować;)

    Mobo widzisz od początku miałam przeczucie tak jak mówiłyśmy ze to dziewczynka moja wymarzona i sprawdziło się hehe jak się wierzy mocno to marzenia się spełniają:)

    Pozdrawiam cieplutko:*

    ana167, aszencja, Eltasz, Dani lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Car per skoro przekroczylas dopiero 35 to mlodziutka jestes :) a moze IUI zamiast ivf? Na to jeszcze czas. Moze tez by sprobowac stymulacje czyms innym niz clo? Np femara (tak to chyba bylo).
    Nasza she chyba zaszla wlasnie po zmianie, po laparo.

    Magi super, imie pewno juz jest a jedzcze z tydzien i bedzie polowkowe wiec szykuj wyprawke szybko hehehehe

    Margaret.Se, aszencja lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanes z tego co pamietam Dani tez troche krwawila po histero i chyba nawet okres szybciej zawitał, ale to tak przez mgłę pamietam więc moge sie mylic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 19:31

    evaness, aszencja, Dani lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Magi super, imie pewno juz jest a jedzcze z tydzien i bedzie polowkowe wiec szykuj wyprawke szybko hehehehe

    Mam 18 kwietnia ale zobaczę po wizycie w nat tyg czy pojsc prywtnie przed tym polowkowym czy na spokojnie już po. Miała być Karolinka w pierwsze wersji ale zakochałam się w imieniu Laura i jak na razie to imie jest nr1:)

    MoBo, aszencja, Dani lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Czesc, moge dolaczyc?
    W tym miesiącu przekroczyłam magiczna cyfrę 35. Staramy sie juz przeszło dwa lata bez rezultatu jak widać. Przeszłam laparoskopię i byłam na CLO. Teraz mam ostatni cykl na Clo i bedziemy myślec o IVF. Mam nadzieje ze jeszcze w tym roku.
    To chyba nasza ostatnia szansa. Chociaz jak czytam to dla nas z IVF szanse to jedynie 20-30%.
    trzeba probować :) witaj :) a jakie badania nasienia?

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaness dobre wiadomosci :) u mnie po hsg-badanie droznosci było krociutkie krwawienie wiec pewnie i po histero moze podobnie.


    Ania co słychac? :)abbraccio.gif


    Margaret kciukasy pomogły :*47b20s0.gif

    Margaret.Se, Ania_84, evaness lubią tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Mam 18 kwietnia ale zobaczę po wizycie w nat tyg czy pojsc prywtnie przed tym polowkowym czy na spokojnie już po. Miała być Karolinka w pierwsze wersji ale zakochałam się w imieniu Laura i jak na razie to imie jest nr1:)
    Laura mi sie bardziej podoba.flircik.gif

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret gratuluję zdrowej córeczki :D Oby tak zostało do porodu. Imię Laura - śliczne ;)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 27 marca 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Czesc, moge dolaczyc?
    W tym miesiącu przekroczyłam magiczna cyfrę 35. Staramy sie juz przeszło dwa lata bez rezultatu jak widać. Przeszłam laparoskopię i byłam na CLO. Teraz mam ostatni cykl na Clo i bedziemy myślec o IVF. Mam nadzieje ze jeszcze w tym roku.
    To chyba nasza ostatnia szansa. Chociaz jak czytam to dla nas z IVF szanse to jedynie 20-30%.

    Witaj. Ja mam podobną historię tylko dodatkowo 4 x iui.
    A jaka u Was diagnoza? Jak męża nasienie?

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za mile przyjecie.
    Nasienie meza jest bardzo dobre. Tutaj gdzie mieszkam nie praktykuje sie zupełnie IUI :(. Wiec chyba niestety nic z tego.
    Ja na CLO mam owuoacje. Mialam sprawdzamy progesteron w 7 dpo w 3 pierwszych cyklach.
    Na zmianę leku juz sie chyba nie zgodzą. W klinice mi powiedziano ze w maju to juz tylko IVF mi pozostaje. Mam nadzieje ze otrzymam refundację na pierwsza stymulację,

    A She na CLO miała ovu???? Czy nie? Boje sie tego ze to juz ostatnia szansa. Bo jesli IVF sie nie powiedzie to juz nie bedzie innego rozwiązania.

‹‹ 1030 1031 1032 1033 1034 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ