X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, jakie dobre newsy! Margaret - cudne wiesci i piekne imie! Ja tez bym chciala dziewczynke! To teraz milych zakupow przed-porodowych :)

    Aku i Krakowianka - powodzenia, mocne kciuki, bardzo Wam kibicuje.
    Ana- to super, i kciukam zeby dalej juz same powodzenia i dobre informacje jak dzisiaj/

    Evaness i CarPer - czesc dziewczyny!

    Evaness - ja po kazdej hosteroskopii krwawilam kilka dni, po usunieciu polipa w kwietniu chyba 5 czy 6 dni, a po biopsji w pazdzierniku kolo tygodnia. W marcu tzn 2 tygodnie temu mialam kolejna histero (znow biopsje, pokloli mnie strasznie tzn w czterech miejscach, i do tej pory krwawie...masakra. Ale ewidentnie miesiaczka mi sie na to nalozyla, tzn wydawalo mi sie ze @ przyszla w kilka dni po histero, ale to raczej nie bylo wtedy, bo przez pierwsze 9 dni mialam krwawienie codzien takie samo z malym natezeniem, dopiero jakies 5 dni temu sie rozhulala @ bo jest intensywniej. 14 dni krwawienia to nic fajnego, juz naprawde mam dosyc. Nie wiem czemu teraz po histero az tyle krwawilam, ale w necie czytalam ze jak jest pelna biopsja to 2 tygodnie mozna krwawic. A do tego @ przyszla.

    Wiec ty sie nie martw ze 3 dni po histero nagle wiecej krwawisz, ja tez cos takiego mialam. Ledwo ledwo na poczatku a potem troche wiecej. Super ze juz nie masz polipa i mam nadzieje ze ci juz nie wroca. Polipy biora sie z nadmiaru estrogenow. Badalas poziom progesteronu w drugiej fazie? Moj polip wyciety w kwietniu wrocil z badania z info ze mial w sobie tzw hiperplazje, zmienione komorki, nie rakowe, ale trzeba leczyc natychmiast, bo za 10 lat moga sie zmienic w rakowe (nie jest to pewne, ale tak moze sie zdarzyc). Wiec bralam od maja i cale lato wysokie dawki progesteronu. Potem kolejne badanie, sytuacja sie poprawila ale nie 100% wiec znow bralam zime cala wysokie dawki progesteronu. I teraz znow w marcu mialam badanie, mam nadzieje ze juz nie bede musiala wrocic do tych hormonow, ktore hamuja mi owulke i maja rozne nie fajne skutki uboczne. Mam nadzieje ze Ty nie bedziesz miec takich przygod i szybko teraz zajdziesz po usunieciu polipa. Trzymam kciuki.

    evaness, Active, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dziś znów małpa przyszła. Eh jest mi tak przykro... No ale cóż walczymy dalej. Jutro badanie nasienia mojego.

    Alicjaa
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy wy po histeroskopii bralyscie L4? Czułyscie się na siłach iść do pracy na drugi dzień?

    Alicja kciuki za badanie.

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dani, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) U mnie krwawienie ustało 4 dnia więc zupełnie niepotrzebnie się denerwowałam.

    Czekam na teraz na wyniki badań tego co wycieli, mam nadzieję, że nic nie znajdą podejrzanego, Tobie również życzę pozytywnych wieści i szybkiego powrotu do starań!

    Active, ja czułam się świetnie po histero, zaraz po wybudzeniu tylko chwilę bolało. Gdyby nie krwawienie miałabym podejrzenia, że nic nie zrobili ;)
    Na drugi dzień pracowałam i funkcjonowałam normalnie. Z drugiej strony, to kwestia bardzo indywidualna i każdy przechodzi to inaczej więc jeżeli masz taką opcję to weź sobie chociaż 1 dzień L4. Odpoczynek na pewno przyspieszy gojenie.

    Powodzenia :)

    Dani lubi tę wiadomość

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja powodzenia :)

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Ja w październiku miałam laparoskopię razem z HSG i rowniez krwawiłam taka płynna, żywa krwia ponad tydzien razem z miesiączka. Zwykle moje krwawienie miesiączkowe to jedynie 3-4 dni. A po laparoskopii to razem z plamieniami az 10 dni.

  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Active to zalezy czy histeroskopia pod narkoza czy nie? Ja dwukrotnie mialam pod narkoza i po pierwszej narkozie bylam taka troche mlotkiem w glowe walnieta przez nastepne 2 dni. Trudno mi sie bylo skupic zeby pracowac przed komputere. Za kierownice bym nie wsiadla. Druga narkoze lzej zniozlam, bylam troche zmeczona ale nie taka rozkojarzona. Trzecia histero mialam bez markozy, wiec zero problemow zeby pracowac na nastepny dzien, zero boli, jedynie lekkie krwawienie. Jesli masz miec pod narkoza to wez sobie jeden dzien wolny w pracy, albo dwa.

    Alicja przykro mi...Ale kwiecien bedzie lepszy! Powodzenia na badaniu meza.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani dziekuje kochana!:***

    Ja marzylam o dziewczynce i sie spelnilo to jak tez marzysz to wszystko sie Tobie spełni!!! Kciukam za Ciebie z calych sił!:)

    Dani, Active lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie dziewczyny za informacje. Czytalam, że to zabieg mniej inwazyjny niż laparoskopia, ale chciałam jeszcze o Waszym doświadczeniu usłyszeć.

    Krakowianka jakieś nowe wieści?
    Margaret jakiego ty masz fajnego motyla w stopce :)

  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki, jutro mamy dzwonic do embiolog. Wczoraj nadal bylo 9 zarodkow :) a co u Ciebie?

    5958beaa9c1f8.png
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    dzieki, jutro mamy dzwonic do embiolog. Wczoraj nadal bylo 9 zarodkow :) a co u Ciebie?

    Mąż pewnie dumny z takiego wyniku co? Bo mój to cały dzień chodził jak paw. Cieszył się.
    Na przyszły wtorek mam zaplanowaną histeroskopie a w nastepnym cyklu transfer jak wszystko w porządku będzie. No bliżej niż dalej. A Ty kiedy transferujesz?

  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Active wrote:
    Mąż pewnie dumny z takiego wyniku co? Bo mój to cały dzień chodził jak paw. Cieszył się.
    Na przyszły wtorek mam zaplanowaną histeroskopie a w nastepnym cyklu transfer jak wszystko w porządku będzie. No bliżej niż dalej. A Ty kiedy transferujesz?
    Plan jest na kwiecien na naturalny my cyklu :) jak oczywiscie wszystko bedzie ok. W czwartek (11dc) mam wizyte u mòjego polskiego Gina zobaczymy jak enodemetrium :)
    Ps. Maz dumny oczywiscie. Szczegolnie, ze po seminogramie lekarz powiedzial: Pan to Afryke moze zaplodnic ;)

    Active, ana167, Dani lubią tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężulek po badaniu. Ja się chyba bardziej stresowałam,a on na lajciku. Ale poszło sprawnie hihi. Wyniki już mamy. Kompletnie się na nich nie znam. Teraz tylko.wizyta u ginekologa musze zaplanować.

    Active, Dani, aszencja lubią tę wiadomość

    Alicjaa
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 pięknych mrozaczkow mamy :) uf... Teraz za endometrium kciuki i oby transfer sie odbył :)

    Eltasz, evaness, Active, Alicjaa, ana167, aszencja, Ania1602 lubią tę wiadomość

    5958beaa9c1f8.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia &&&& :)

    Eltasz
  • Active Koleżanka
    Postów: 58 47

    Wysłany: 31 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka serdecznie gratuluję :) Teraz migdały i czerwone wino w obieg.
    Powiem Ci, że ruszyliscie z kopyta. Nono ;-)

  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianie &&&& zaciśnięte

    Alicjaa
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! W czwartek oglądano Endo :) zobaczymy jak wini, wiesiołek i inne oliwy z oliwek działają :)

    5958beaa9c1f8.png
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka oby dobrze było :) &&

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka - bardzo mocno kciukam!!!!

    U mnie krwiawienie w koncu minelo, uff. Ale trwalo ponad 2 tygodnie i nie wiem kiedy zaznaczyc @ wiec wykres tak naprawde zaczne prowadzic dopiero w przyszlym miesiacu, tzn po nastepnej @.

    Milego tygodnia dziewczyny!!

    Ylya lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
‹‹ 1032 1033 1034 1035 1036 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ