X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Chrapanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak poradzić sobie z chrapaniem męża? Gdzie pójść, gdzie szukać pomocy?
    Wymiękam już. Od trzech lat śpię w stoperach. Czasem uszy pieką i bolą, ale bez stoperów ani rusz. Mąż chrapie tak, jakby startował mały odrzutowiec. Są noce, kiedy jest ciszej, są takie, kiedy jest okropnie głośno. Nieważne czy śpi na plecach czy na boku. Próbowaliśmy już sprayów do nosa, mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Czasem śpię w nogach, wtedy jest trochę lżej. Czasem uciekam na kanapę albo tak jak dziś fajny wkurzył się, że go ciągle szturcham i zwiał na kanapę. A ja wciąż go słyszę. Męczy mnie ten hałas niemiłosiernie i czuję, że już pękam i nie daje rady. Chcemy się starać o dziecko . Nie wyobrażam sobie spania w stoperach przy niemowlaku. Nie wyobrażam sobie też, żeby niemowlak spał w takim hałasie. Jak żyć?

    AlaAla lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 6 lutego 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej udać się do lekarza poz by wypisał skierowanie do laryngologa mozliwe ze to krzywa przegroda nosową.. w większości przychodni lub szpitali maja pracownie badania snu i tam monitorują cie przez całą noc i diagnozują pod kątem bezdechu Najlepiej żeby on też kompleksowe badania zrobil.

    W innym przypadku pozostają jedynie stopery do uszu:
    https://www.aptekagalen.pl/zatyczki-do-uszu-stoppery

    Niektóre są bardzo skuteczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 09:34

    AlaAla lubi tę wiadomość

  • AlaAla Ekspertka
    Postów: 173 204

    Wysłany: 6 lutego 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwzd wrote:
    Dziewczyny, jak poradzić sobie z chrapaniem męża? Gdzie pójść, gdzie szukać pomocy?
    Wymiękam już. Od trzech lat śpię w stoperach. Czasem uszy pieką i bolą, ale bez stoperów ani rusz. Mąż chrapie tak, jakby startował mały odrzutowiec. Są noce, kiedy jest ciszej, są takie, kiedy jest okropnie głośno. Nieważne czy śpi na plecach czy na boku. Próbowaliśmy już sprayów do nosa, mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Czasem śpię w nogach, wtedy jest trochę lżej. Czasem uciekam na kanapę albo tak jak dziś fajny wkurzył się, że go ciągle szturcham i zwiał na kanapę. A ja wciąż go słyszę. Męczy mnie ten hałas niemiłosiernie i czuję, że już pękam i nie daje rady. Chcemy się starać o dziecko . Nie wyobrażam sobie spania w stoperach przy niemowlaku. Nie wyobrażam sobie też, żeby niemowlak spał w takim hałasie. Jak żyć?
    Nawet nie wiesz jak cie rozumiem! Jestem w identycznej sytuacji. Moj maz mial operacje przegrody pare lat temu ale nie byla na 100% udana. Od ok roku chrapie tak jak ty mowisz, jak odrzutowiec. Sa noce ze prawie w ogole nie spie. Ostatnio jest tak zle ze go wyslalam do innego pokoju.
    Tak jak Annite mowi, zapisze go do laryngologa. Nie wiedzialam ze sa pracownie badania snu.
    Jak cos znajdziesz miedzy czasie co pomaga to pisz prosze bo ja tez jestem w desperacji.

  • kamilcia Koleżanka
    Postów: 85 7

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwzd wrote:
    Dziewczyny, jak poradzić sobie z chrapaniem męża? Gdzie pójść, gdzie szukać pomocy?
    Wymiękam już. Od trzech lat śpię w stoperach. Czasem uszy pieką i bolą, ale bez stoperów ani rusz. Mąż chrapie tak, jakby startował mały odrzutowiec. Są noce, kiedy jest ciszej, są takie, kiedy jest okropnie głośno. Nieważne czy śpi na plecach czy na boku. Próbowaliśmy już sprayów do nosa, mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Czasem śpię w nogach, wtedy jest trochę lżej. Czasem uciekam na kanapę albo tak jak dziś fajny wkurzył się, że go ciągle szturcham i zwiał na kanapę. A ja wciąż go słyszę. Męczy mnie ten hałas niemiłosiernie i czuję, że już pękam i nie daje rady. Chcemy się starać o dziecko . Nie wyobrażam sobie spania w stoperach przy niemowlaku. Nie wyobrażam sobie też, żeby niemowlak spał w takim hałasie. Jak żyć?

    mam to samo wyslalam mojego do kliniki chrapania i dostal aparat monitoringu do domu i w trakcie leczenia jestesmy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ