X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia jestem już załamana...
Odpowiedz

jestem już załamana...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aniau Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 listopada 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego...z pierwszą córeczką poszło w 1 cyklu...teraz już piąty i nic

    https://ovufriend.pl/graph/be6a30200e75f29cd6eacfb7548051cf
    czy jest coś nie tak w tym wykresie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 09:09

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 28 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się sugerować wykresami, bez podstawowych badań.
    Wykres wygląda zupełnie normalnie.
    Czy sprawdzałaś TSH, prolaktynę, progesteron, nasienie partnera?

  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniau, u mnie z 1 poszlo w 1 cyklu a teraz w 6 cyklu zaszlam, mam nadzieje, ze u ciebie tez tak bedzie.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się nie martw mam 65 cs i też zadaje sobie to pytanie dlaczego tyle to trwa ;-)

    lata lecą, komóry nie pierwszej świeżości, więc czego oczekiwać? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 14:40

    MisiaABC, Enii lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    53 cs i końca nie widać :)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrote:

    lata lecą, komóry nie pierwszej świeżości, więc czego oczekiwać? :-)

    Brutalne lecz niestety prawdziwe. Biorąc pod uwagę fakt że młode dziewczy maja problem ...

    Starszy 5 cs młodszy, młodszy niespodzianka ( jeden jedyny raz bez zabezpieczenia) a teraz....

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo nie jest, ale jeśli od początku ma się świadomość, że bez trudności może się nie obejść, to łatwiej czekać z pokorą na swoją kolej

    Rozpamiętywanie i analizowanie "dlaczego mi się nie udaje" już na początku starań prowadzi do zbędnych frustracji

    wiem, że brutalne, ale nie jesteśmy dziećmi, żeby się oszukiwać i obiecywać, że wszystko będzie dobrze

    hug05.gif

    Jastin76, Saramago lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ