X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia policystyczne jajniki
Odpowiedz

policystyczne jajniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena_drugie podejście Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    po roku bezowocnych starań o drugie dziecko, zaczęłam diagnostykę. W usg wyszły mi policystyczne jajniki (nie mylić z zespołem policystycznych jajników). Pani ginekolog zleciła mi tylko badanie krwi w kierunku poziomu TSH i poziomu progesteronu. Czy bazując na Waszych doświadczeniach to wystarczające badania krwi, by zacząć badać przyczyny problemów z zajściem w ciążę? Może mogłybyście podzielić się swoim doświadczeniem i podpowiedzieć, jakie jeszcze hormony powinnam zbadać?

    201608281665.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ