X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Tabletki wspomagające do antykoncepcji
Odpowiedz

Tabletki wspomagające do antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 11 września 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jaką macie opinię na temat suplementacji stosowanej dodatkowo do antykoncepcji. Pytam się tutaj o reklamowaną ostatnio asequrellę albo libido therapy.
    Mianowicie zastanawiam się czy nie zakupic sobie tabletek tak aby ich nie przetestować. Mam od jakiegoś czasu spore problemy z podnieceniem oraz osiągnięciem orgazmu I jest to wina tabletek. Zmieniałam je już kilka razy i za każdym razem to samo.

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 14 września 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kupuj asequrelli. Nie jest skuteczna. Znaczy się działanie jest ale w moim przypadku zdecydowanie negatywne ponieważ powodowała u mnie bóle głowy
    Za to libido therapy jak najbardizej. Trochę droższe i mniej rozreklamowane ale działanie na plus. Biorę od 2 miesięcy i mam wrażenie,ze wszystko wraca do normy a miałam takie same prblemy z tabletkammi anty jak TY.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 15 września 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobne zdanie co koleżanka wyżej jeżeli chodzi o libido therapy. O asequrelli się nie wypowiem, bo nie stosowałam.
    Ale libido therapy powoduje zwiększony apetyt na seks, to jest fajne, bo zwiększając libido zwiększa się jednocześnie wyciąganą przyjemność z seksu.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 251 56

    Wysłany: 24 września 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też zmienić tabletki jeśli po nich libido spada, mi gin zmieniła na belarę i nie ma z tym problemu

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 25 września 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie zmieniałam i nie pomaga. Nie jestem widocznie w stanie dobrac dla siebie idealnych tabletek. Te libido therapy gdzie mogę dostać?

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 29 września 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwaniola wrote:
    No wlasnie zmieniałam i nie pomaga. Nie jestem widocznie w stanie dobrac dla siebie idealnych tabletek. Te libido therapy gdzie mogę dostać?

    jeśli tabletki są źle dobrane, to żadne wspomagacze nie pomogą

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 5 października 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptekach nie wiem, ja zamawiam przez internet.

  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze mowiac zamiast brac tabletki to ja bardziej polecam prefert zel

  • Paulibe Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 maja 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałyście zmienić metodę antykoncepcji? Plastry, krążki teraz już nie musimy się godzić na tabletki od razu mamy kilka opcji wyboru ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ