X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Zioła ojca Sroki nr 3 na płodność.
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3 na płodność.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aria Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Kilka dni temu trafiłam na forum z 2011r. Odnośnie stosowania ziół ojca SrokiNr3. Przeczytałam całość i jestem bardzo zaskoczona jak pozytywnie wpłynęły na starania o fasolkę.
    Wklejam link do strony.
    https://f.kafeteria.pl/temat-4786778-ziola-ojca-sroki-nr-3/?page=229
    Dzisiaj odebrałam swoje zioła i zaczynam popijać.

    Może któraś z Was zakończyła pozytywnie swoją przygodę z ziółkami?

  • Aria Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że u nas już były cykle stymulowane i jakoś nic z tego nie wynikło. Wyniki męża super. Drożność sprawdzona i wszytsko jest drożne. Podeszliśmy też do 2 inseminacji które zakończyły się niepowodzeniem 😕

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dużo słyszałam na ten temat, ale samej mieszanki nie stosowałam :) Widzę, że opiera się głównie na działaniu p.zapalnym, p.bakteryjnym i sluzotworczym. Piję zioła od daaaawna, bo mam problemy jelitowe i w sumie kilka z tych występujących w mieszance Ojca Sroki mam w menu 😜 W tym cyklu dodałam większą ilość mio inozytolu w proszku i parę innych p.zapalnych rzeczy. Może od maja zacznę z ziołami o.Sroki.
    Inseminacje to niestety loteria ogromna i niska szansa na powodzenie (parę lat temu miałam 4 IUI) i obecnie jestem w momencie, gdzie wolę podziałać naturze i pomóc jej właśnie ziołami, dietą i lepszym trybem życia 😁

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1018 492

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety ziółka nic nie zmieniły, ale były na forum dziewczyny którym wróciła po nich owulacja i dość szybko zaszły

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Aria Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Jak na ta chwile nie odczuwam jakis zmian.
    Z mężem podjęliśmy decyzję o IVF. Jednak musimy jeszcze poczekać. Do tego czasu będę próbować korzystać z dobroci natury. Zioła ojca sroki, dodatkowo MACA dla mnie i męża. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Te ciągle wizyty u lekarza po kilka razy w miesiącu mocno mi obrzydły. Moja psychika była mocno zniszczona. Byłam tym wszystkim zmęczona a do tego w tamtym okresie miałam w pracy sporo na głowie co też miało negatywny wpływ na samopoczucie. W tej chwili (tak mi się wydaje) jestem spokojniesza i bardziej wyciszona. Będę informować o zmianach związanych z ziólkami.

  • lubiekawee Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami trzeba zaczekać, aż zioła zaczną działać. I czasami trzeba zaczekać od kilku tygodniu nawet to kilku miesięcy.

  • Leonka Przyjaciółka
    Postów: 72 106

    Wysłany: 21 października 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi. Jak na ta chwile nie odczuwam jakis zmian.
    Z mężem podjęliśmy decyzję o IVF. Jednak musimy jeszcze poczekać. Do tego czasu będę próbować korzystać z dobroci natury. Zioła ojca sroki, dodatkowo MACA dla mnie i męża. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Te ciągle wizyty u lekarza po kilka razy w miesiącu mocno mi obrzydły. Moja psychika była mocno zniszczona. Byłam tym wszystkim zmęczona a do tego w tamtym okresie miałam w pracy sporo na głowie co też miało negatywny wpływ na samopoczucie. W tej chwili (tak mi się wydaje) jestem spokojniesza i bardziej wyciszona. Będę informować o zmianach związanych z ziólkami.

    Hej

    Czy zioła przyniosły pozytywny efekt?

    Starania naturalne od 2016 roku, od kwietnia 2021 w klinice leczenia niepłodności.

    Moje AMH 1,6-1,8
    Niedoczynność tarczycy- Hashimoto
    Brak PCOS i endometriozy
    Zespół antyfosfolipidowy
    Pai homo
    Nk 12%

    Poronienie w 2016 roku, bardzo ciężko a potem już nigdy nie było implementacji

    Wrzesień 2021 1 IUI bez rezultatu
    Październik 2021 2 IUI bez rezultatu

    Pierwsze podejście do ivf grudzień 2021.
    10 komórek jajowych z tego 6 zapłodnionych, dwa zarodki 3 dniowe 8A przetransferowane, reszta nie dotrwała do blastocysty...
    24.12 2023 transfer dwoch 3 dniowców 8a
    3 dpt progesteron 29 ng/ml
    10 dpt - beta ujemna 😥

    Drugie podejście do ivf luty 2023 pickup, 4 mrozaczki z czego tylko dwa mają prawidłowy PGS,❄️❄️

    Transfer mrozaczki❄️ 09.06.2023 5AA z prawidłowym PGS
    5dpt beta 5.2
    10dpt beta ujemna 😭

    Transfer drugiego i ostatniego mrozaczka ❄️14.10.2023 w obstawie encorton, acard, neoparin, lutinus
    6dpt beta 4.4
    7dpt bet 3.5 😭
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ