X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 17- Hydroksyprogesteron
Odpowiedz

17- Hydroksyprogesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was miała już to badane? Bo lekarz kazał mi zrobić badanie około 3-5 dc, a chciałabym sobie okres przyspieszyć i nie wiem czy branie luteiny może mi wynik zafałszować? Z góry dziękuję :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 24 lutego 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luteina nie powinna zafałszować wyników 17-OH Progesteronu. Jeśli wynik 18-OH Progesteronu wyjdzie ponad 10 istnieje podejrzenie WNPN - wrodzony nieklasyczny przerost nadnerczy (ale żeby to ocenić trzeba jeszcze zrobić komplet badań i USG) jeśli jest podwyższony mniej niż 10 - często jest tak przy PCOS.

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ