X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil brak kirow
Odpowiedz

Accofil brak kirow

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyGaga Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 maja 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie mogę znaleźć takiego tematu więc zakładam drugi. Dziewczyny czy stosowalyscie Accofil przy staraniach naturalnych? Pomógł wam zajść w ciążę?

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 30 maja 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zamierzam stosować accofil na naturalnym cyklu od lipca. Też jestem ciekawa czy innym dziewczynom pomógł.

    Masz KIR Bx czy AA?

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 31 maja 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam accofil. Kir Bx.
    Przez dwa cykle miałam wlewy domaciczne (super poprawiają endoemtrium), potem 3 miesiące przerwy i naturalnie zaszłam w ciążę. Od pozytywnego testu do 13tc brałam accofil podskórnie (zalecenia immunologa).

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • MMA1 Przyjaciółka
    Postów: 103 57

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie, jakich genów Ci brakowało? Ja niby też mam bx ale brakuje mi kilku implantacjyjnych. Mimo to immunolog nie przepisał mi accofilu. Mam jedno poronienie za sobą i brak przyrostu bety na początku ciąży...

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Ja stosowałam accofil. Kir Bx.
    Przez dwa cykle miałam wlewy domaciczne (super poprawiają endoemtrium), potem 3 miesiące przerwy i naturalnie zaszłam w ciążę. Od pozytywnego testu do 13tc brałam accofil podskórnie (zalecenia immunologa).

    Dziękuję za odpowiedź ❤️

    Ja właśnie mam mieć jeden wlew domaciczny a potem już po 2 dniach od owulacji podskórnie co 3 dni. Czy dobrze czułas się na tym leku czy były jakieś skutki uboczne?

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMA1 wrote:
    Cześć mam pytanie, jakich genów Ci brakowało? Ja niby też mam bx ale brakuje mi kilku implantacjyjnych. Mimo to immunolog nie przepisał mi accofilu. Mam jedno poronienie za sobą i brak przyrostu bety na początku ciąży...

    Ja np mam Genotyp BX, brakuje mi 3 KIRow tylko, w tym dwóch ważnych implanatacyjnych aktywujących 2DS1 i 2DS5, nigdy nie byłam w ciąży dlatego lekarz zalecił accofil. Nie ukrywam, że mam duże nadzieje w związku z tym lekiem bo już nie mam pomysłu co może być u mnie nie tak;(

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie KIR Bx (brak 2DS1, 2DS3). Immunolog zlecił accofil - może bardziej profilaktycznie. Ogólnie czułam się dobrze po leku, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Jeżeli chodzi o wlewy domaciczne to najlepiej 2-3 cykle i potem przerwa gdyż spada jego skuteczność w długotrwałym stosowaniu. U mnie tak jak pisałam wlewy były kwiecień/maj 2021. Czerwiec /lipiec/sierpień odpuściłam, a we wrześniu tak po prostu zaszłam w ciążę. Wówczas brałam accofil podskórnie 1/3 fiolki co 3 dni do 13tc.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • MMA1 Przyjaciółka
    Postów: 103 57

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Ja np mam Genotyp BX, brakuje mi 3 KIRow tylko, w tym dwóch ważnych implanatacyjnych aktywujących 2DS1 i 2DS5, nigdy nie byłam w ciąży dlatego lekarz zalecił accofil. Nie ukrywam, że mam duże nadzieje w związku z tym lekiem bo już nie mam pomysłu co może być u mnie nie tak;(

    To nie mam tych samych między innymi:
    2DL5,2DS1,2DS5,3DS1... Kiedy zaczynasz? U jakiego lekarza się leczysz?

  • MMA1 Przyjaciółka
    Postów: 103 57

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMA1 wrote:
    To nie mam tych samych między innymi:
    2DL5,2DS1,2DS5,3DS1... Kiedy zaczynasz? U jakiego lekarza się leczysz?
    U mnie KIR Bx (brak 2DS1, 2DS3). Immunolog zlecił accofil - może bardziej profilaktycznie. Ogólnie czułam się dobrze po leku, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Jeżeli chodzi o wlewy domaciczne to najlepiej 2-3 cykle i potem przerwa gdyż spada jego skuteczność w długotrwałym stosowaniu. U mnie tak jak pisałam wlewy były kwiecień/maj 2021. Czerwiec /lipiec/sierpień odpuściłam, a we wrześniu tak po prostu zaszłam w ciążę. Wówczas brałam accofil podskórnie 1/3 fiolki co 3 dni do 13tc.
    Gratuluję cieszę się że się udało :)

    hannah_92 lubi tę wiadomość

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMA1 wrote:
    U mnie KIR Bx (brak 2DS1, 2DS3). Immunolog zlecił accofil - może bardziej profilaktycznie. Ogólnie czułam się dobrze po leku, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Jeżeli chodzi o wlewy domaciczne to najlepiej 2-3 cykle i potem przerwa gdyż spada jego skuteczność w długotrwałym stosowaniu. U mnie tak jak pisałam wlewy były kwiecień/maj 2021. Czerwiec /lipiec/sierpień odpuściłam, a we wrześniu tak po prostu zaszłam w ciążę. Wówczas brałam accofil podskórnie 1/3 fiolki co 3 dni do 13tc.
    Gratuluję cieszę się że się udało :)

    Może i jest nadzieja dla mnie!:) super, że się udało!:*

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1544 1071

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMA1 wrote:
    To nie mam tych samych między innymi:
    2DL5,2DS1,2DS5,3DS1... Kiedy zaczynasz? U jakiego lekarza się leczysz?

    Ja też oprócz 2DS1 i2DS5 nie mam jeszcze 2DL5(grupa1). Zacznę accofil w lipcu ze względu na wakacyjny wyjazd w czerwcu. Nie chcę się stresować na wakacjach tym, jak się będę czuła po accofilu itd. Leczę się w Katowicach u dr Tomasza Kandzi.

    MMA1 lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Frajda Znajoma
    Postów: 16 18

    Wysłany: 29 marca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) odświeżam wątek. Proszę podzielcie się informacjami jeśli ten lek Wam pomógł przy naturalnych staraniach. Też wkrótce będę z nim próbować.
    @Hannah92 jesteś tu jeszcze? Nadal leczysz się u dr T.K? Jesteś zadowolona?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ