Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 2 marca 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Titolatito wrote:
    Zielona87 a do jakiego tygodnia stosowałas accofil? Ja aktualnie skoczyłam 8 tydz ciąży, mam przepisane 1/3 ampułki co dwa dni i już przyznam się że nie daje rady. straszne bóle głowy, stan zapalny karku, odcinka lędźwiowego pleców, ogólny brak sił na cokolwiek. Teraz doszedł ból wątroby/śledziony. Leukocyty 35tys. Miałyście laski coś takiego? Jak długo stosowalyscie ten lek?

    A już widzę Zielona. Do 12 tygodnia. :O
    Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych,na początku brania miałam w nocy telepawki raz,ale potem gdyby nie wywalone leukocyty ,to nie wiedziałabym ,że coś biorę . Tylko jakoś od 8tc miałam 1/4 amp co trzy dni do tego 12tc.

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 2 marca 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 1/3 codziennie, później 1/4 bo leukocyty ok 50 ! I żadnych skutków ubocznych - ale brałam tylko dwa tygodnie.

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 2154 1824

    Wysłany: 2 marca 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradźcie jak podzielić ampułki Accofilu na pół? Mam co drugi dzień 1/2 ampułki, przyjmuje ktoś w ten sposób? Zastrzyk w brzuch czy udo?

  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 2 marca 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziuba1339 wrote:
    Dziewczyny poradźcie jak podzielić ampułki Accofilu na pół? Mam co drugi dzień 1/2 ampułki, przyjmuje ktoś w ten sposób? Zastrzyk w brzuch czy udo?
    Najlepiej przelać do insulinówek. Ja dziabałam standardowo w brzuch.

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Esperanza05 Autorytet
    Postów: 951 437

    Wysłany: 11 marca 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a czy któraś z Was miała podany accofil w zastrzyku w ramię? Dostałam wczoraj po teleporadzie rozpiskę i mam 1/2 ampulki co 4 dni ale napisane że w ramię.

    👱‍♀️AMH 1,46 (07.2021), FSH 16,5
    cykle: 25-27 dni, owulacje
    kariotyp ✅
    Frax ✅
    przeciwciała przeciwjajnikowe ✅
    Homocysteina: 6,84 ✅
    mutacje: MTHFR_C677/PAI-1 4G hetero

    👱
    kariotyp ✅
    MSOME ❌ I- 0%, II- 4%
    SCD✅
    FSH ⬇
    testosteron✅
  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może głupie pytanie, bo nie dopytalam na wizycie 🙈
    Gdzie poddajecie accofil? W ramię czy w brzuch?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 19:03

    JJ. lubi tę wiadomość

  • JJ. Autorytet
    Postów: 797 408

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pretty123 wrote:
    Dziewczyny może głupie pytanie, bo nie dopytalam na wizycie 🙈
    Gdzie poddajecie accofil? W ramię czy w brzuch?
    Ja podawałam w brzuch, od pępka około 5 cm (zalecenia immunologa).

    Pretty123 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 15 marca 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Ja podawałam w brzuch, od pępka około 5 cm (zalecenia immunologa).

    Dzięki za odpowiedź. ;))

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 16 marca 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zdarzyło się którejś z Was ze leukocyty nagle spadły poniżej normy podczas brania accofilu ?

    Otter lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3389

    Wysłany: 24 marca 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do sprzedania 4 ampułki Accofilu ważne do 09.2023, oczywiście przechowywane w lodówce. Mieszkam na południu woj. Śląskiego, ale srednio raz na 3 tygodnie jestem na wizytach w Katowicach w Angeliusie, jakby któraś była chętna to piszcie na priv. 🙂

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • mashimo Autorytet
    Postów: 403 559

    Wysłany: 24 marca 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych,na początku brania miałam w nocy telepawki raz,ale potem gdyby nie wywalone leukocyty ,to nie wiedziałabym ,że coś biorę . Tylko jakoś od 8tc miałam 1/4 amp co trzy dni do tego 12tc.
    Możesz napisać jakie miałaś zalecenia zmiany dawki od 8 tc na 1/4 amp co trzy dni do 12tc?
    Dlaczego wyniknela zmiana?

    Dziękuję 😊


    Starania od 11.2017
    👱‍♀️'88
    Komórki NK 17%
    Kariotyp ✅
    👱‍♂️'87
    Kariotyp ✅

    Gyncentrum od 11.2018 .
    2019 - 1 x IUI ❌
    2020 - 2 x IUI ❌
    08.2021 - I IVF (1 ❄️) Beta 0 ❌
    11.2021 - II punkcja ➡️ MSOME+FertilChip, EmbryoGen + PGT-A.
    6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    4 prawidłowe ❄️❄️❄️❄️ po PGT-A
    12.02.2022: KET
    9dpt- beta 96,91
    11dpt- beta 285,5
    13dpt- beta 812,07
    16 dpt- beta 3906,4
    19 dpt- I USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy
    30 dpt (6t6d) jest ♥️ i 👶 9 mm
    37 dpt (7t6d) 👶 1,64 cm
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 24 marca 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny, mam do sprzedania 4 ampułki Accofilu ważne do 09.2023, oczywiście przechowywane w lodówce. Mieszkam na południu woj. Śląskiego, ale srednio raz na 3 tygodnie jestem na wizytach w Katowicach w Angeliusie, jakby któraś była chętna to piszcie na priv. 🙂
    Jak długo brałaś?

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2363 3389

    Wysłany: 24 marca 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kid_aa wrote:
    Jak długo brałaś?

    Od dnia transferu do 9 tc 😉

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 26 marca 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mashimo wrote:
    Możesz napisać jakie miałaś zalecenia zmiany dawki od 8 tc na 1/4 amp co trzy dni do 12tc?
    Dlaczego wyniknela zmiana?

    Dziękuję 😊
    Leukocyty Ok 30-40tys😆więc Paśnik zmienił dawkowanie

    mashimo lubi tę wiadomość

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Czy zdarzyło się którejś z Was ze leukocyty nagle spadły poniżej normy podczas brania accofilu ?
    Tak, mi spadły. Ale czy to było jednorazowo czy zawsze tak było to nie wiem.
    Ale raz musiałam na wizytę do gina robić morfologię I po 2dniach od zastrzyku był 12tys. A dzien po zastrzyku zawsze 38tys

    mashimo lubi tę wiadomość

  • mashimo Autorytet
    Postów: 403 559

    Wysłany: 29 marca 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do oddania 2 ampułki Accofilu za czekoladę 😋😁.
    Mieszkam w Bielsku Białej.


    Starania od 11.2017
    👱‍♀️'88
    Komórki NK 17%
    Kariotyp ✅
    👱‍♂️'87
    Kariotyp ✅

    Gyncentrum od 11.2018 .
    2019 - 1 x IUI ❌
    2020 - 2 x IUI ❌
    08.2021 - I IVF (1 ❄️) Beta 0 ❌
    11.2021 - II punkcja ➡️ MSOME+FertilChip, EmbryoGen + PGT-A.
    6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    4 prawidłowe ❄️❄️❄️❄️ po PGT-A
    12.02.2022: KET
    9dpt- beta 96,91
    11dpt- beta 285,5
    13dpt- beta 812,07
    16 dpt- beta 3906,4
    19 dpt- I USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy
    30 dpt (6t6d) jest ♥️ i 👶 9 mm
    37 dpt (7t6d) 👶 1,64 cm
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam dwie ampulkostrzykawki accofilu.
    Będę też mieć dwie insulinowki accofilu już podzielone do oddania - po 1/3 ampulkostrzykawki.
    Warszawa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2022, 18:37

  • Karolina70 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoszulkaUlka wrote:
    Oddam dwie ampulkostrzykawki accofilu.
    Będę też mieć dwie insulinowki accofilu już podzielone do oddania - po 1/3 ampulkostrzykawki.
    Warszawa

    Jeśli aktualne to chętnie odkupię?

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ