Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Accofil - wszystko na jego temat
Odpowiedz

Accofil - wszystko na jego temat

Oceń ten wątek:
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 20 lutego 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asq, a czy przed braniem accofilu byłaś kiedyś w ciąży?

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • asq Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    Asq, a czy przed braniem accofilu byłaś kiedyś w ciąży?
    Tak. 4lata temu. Teraz było kilka prób nieudanych stąd decyzja na dalszą diagnostykę

  • Magi32 Ekspertka
    Postów: 141 159

    Wysłany: 21 lutego 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Mam pytanie o accofil.
    Czy któraś z Was go brała wcześniej i ma lub zna jakieś skutki uboczne dla siebie oraz dziecka w późniejszych etapach życia?

    A może lekarz którejś z Was coś powiedział w tym temacie?
    Pozdrawiam

  • marzeodziecku Ekspertka
    Postów: 149 267

    Wysłany: 21 lutego 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jutro mam transfer i mam przyjąć pierwszą dawkę accofilu, zastrzyki codziennie 8mln j. (1/4 ampułki). Mam kilka głupich pytań 😀 ale cała ta przygoda z accofilem jest dla mnie czarną magią.
    - morfologię mam robić co 4 iniekcje, jesli pierwsza jest 22.02 wieczorem to pierwsze badanie krwi zrobić w sobotę rano a drugie 2.03?
    - jeśli stosuję accofil, heparynę i acard to jaki powinien być odstęp czasowy? Acard rano po śniadaniu, heparyna i accofil jedno po drugim o 22, może tak być? Czy między heparyna a accofilem powinien być odstęp?
    - jak najlepiej rozdzielić accofil? Mam takie strzykawki 1ml https://sklep.emtim.pl/strzykawka-tb-slip-tip-1ml-25g-0-5x16-op-100sztuk,3,801,3094. Czy mam rozlać cała ampułkę do sterylnego pojemnika na mocz a następnie wziąć 4 strzykawki i z każdej odciągnąć tłok i nabrać 1/4 ampułki. Dobrze to rozumiem?

    Walka od 2019
    ❌AMH 1❌MTHFR homo❌Niedoczynność t.❌Hiperprolaktynemia❌IO❌p-ciała p-plemnikowe❌Kir AA❌NK 18%❌allo mlr 25%,po szczepieniach 25,5%✅kariotyp✅cross match 05.22 22,1% -> 09.22 11,9%

    IUI 09.21💔
    1 IVF 11.21 Invimed
    15.11.21 punkcja (11 komórek,8 prawidłowych,6/6 zapłodnionych,4 zarodki)
    18.11.21 1 transfer świeży💔
    22.02.22 2 transfer 4AB💔
    21.04.22 3 transfer 4BB💔
    13.07.22 4 transfer 4BB💔

    Szczepienia limfocytami x7, Histero 09.22 - stan zapalny endo, biopsja endo 12.22✅

    2 IVF 11.22 Gameta
    21.01.23 punkcja (6 komórek,6 prawidłowych,6 zapłodnionych,3 blastki)
    Po PGT-A 1 zdrowy❄️
    22.03.23 5 transfer🤰
    4dpt⏸️
    6dpt 48.6
    8dpt 126
    10dpt 323
    12dpt 753
    15dpt jest pęcherzyk 0.62cm😍
    21dpt nadal sam pęcherzyk 1.74cm
    28dpt jest serduszko❤️

    202312077352.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 21 lutego 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    Asq, a czy przed braniem accofilu byłaś kiedyś w ciąży?
    Hej widzę że też miałaś 3 transfery jak ja, w żadnym beta nie ruszyła? Też zaczynam badać immunologie.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 21 lutego 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzeodziecku wrote:
    Hej, jutro mam transfer i mam przyjąć pierwszą dawkę accofilu, zastrzyki codziennie 8mln j. (1/4 ampułki). Mam kilka głupich pytań 😀 ale cała ta przygoda z accofilem jest dla mnie czarną magią.
    - morfologię mam robić co 4 iniekcje, jesli pierwsza jest 22.02 wieczorem to pierwsze badanie krwi zrobić w sobotę rano a drugie 2.03?
    - jeśli stosuję accofil, heparynę i acard to jaki powinien być odstęp czasowy? Acard rano po śniadaniu, heparyna i accofil jedno po drugim o 22, może tak być? Czy między heparyna a accofilem powinien być odstęp?
    - jak najlepiej rozdzielić accofil? Mam takie strzykawki 1ml https://sklep.emtim.pl/strzykawka-tb-slip-tip-1ml-25g-0-5x16-op-100sztuk,3,801,3094. Czy mam rozlać cała ampułkę do sterylnego pojemnika na mocz a następnie wziąć 4 strzykawki i z każdej odciągnąć tłok i nabrać 1/4 ampułki. Dobrze to rozumiem?
    Hej
    Biorę tak samo jak Ty
    1. Badasz morfologię w sobotę i kolejna w środę
    2. Rano biorę acard, accofil 17.30, heparyna ok 21 - nie lubię 2 zastrzyków na raz robić ;)
    3 accofil przelałam do insulinowki i wstrzykuje na 4x, igle potem odkażam

    marzeodziecku lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • mashimo Autorytet
    Postów: 403 559

    Wysłany: 21 lutego 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Hej
    Biorę tak samo jak Ty
    1. Badasz morfologię w sobotę i kolejna w środę
    2. Rano biorę acard, accofil 17.30, heparyna ok 21 - nie lubię 2 zastrzyków na raz robić ;)
    3 accofil przelałam do insulinowki i wstrzykuje na 4x, igle potem odkażam
    Hej ❣️
    Mi dr Padjas napisala instrukcje do Accofilu:

    Accofil od 3 dnia po transferze 1/2 ampulki co 72h do czasu testu ciążowego. W trakcie leczenia proszę o kontrolna morfologię 1 raz .


    I właśnie teraz nie rozumiem... Mam już nie brać Accofilu ?


    Starania od 11.2017
    👱‍♀️'88
    Komórki NK 17%
    Kariotyp ✅
    👱‍♂️'87
    Kariotyp ✅

    Gyncentrum od 11.2018 .
    2019 - 1 x IUI ❌
    2020 - 2 x IUI ❌
    08.2021 - I IVF (1 ❄️) Beta 0 ❌
    11.2021 - II punkcja ➡️ MSOME+FertilChip, EmbryoGen + PGT-A.
    6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    4 prawidłowe ❄️❄️❄️❄️ po PGT-A
    12.02.2022: KET
    9dpt- beta 96,91
    11dpt- beta 285,5
    13dpt- beta 812,07
    16 dpt- beta 3906,4
    19 dpt- I USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy
    30 dpt (6t6d) jest ♥️ i 👶 9 mm
    37 dpt (7t6d) 👶 1,64 cm
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 22 lutego 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Wysłałam zaproszenie :)
    Zaakceptowalam :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zapytam tu, czy encorton może coś namieszać w badaniu kir ? Czy nie ma znaczenia ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma znaczenia

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Altair Autorytet
    Postów: 770 798

    Wysłany: 22 lutego 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magi32 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Mam pytanie o accofil.
    Czy któraś z Was go brała wcześniej i ma lub zna jakieś skutki uboczne dla siebie oraz dziecka w późniejszych etapach życia?

    A może lekarz którejś z Was coś powiedział w tym temacie?
    Pozdrawiam

    Szukałam informacji o ewentualnym wpływie na przyszłe zdrowie dziecka w artykułach medycznych i w tych dostępnych za darmo nie udało mi się znaleźć odpowiedzi. Wydaje mi się, że ten lek jest używany w leczeniu niepłodności zbyt krótko, żeby dać odpowiedź na to pytanie.

    Magi32 lubi tę wiadomość

    40 lat, kilka lat starań
    Gyncentrum Ostrawa:
    X 2021 - AZ, CB
    III 2022 - AZ, beta: 8dpt -7,4; 10dpt - 22; 15dpt-279, 17dpt - widoczny pęcherzyk, 21dpt-2594, 26dpt jest <3, badania prenatalne I, II i III trym - ok.
    XI 2022 - Synek już na świecie
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdyby któraś była z Wrocławia to mam kilka ampułek accofilu na zbyciu ,więc jak coś dajcie znać 😀

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Dziewczyny gdyby któraś była z Wrocławia to mam kilka ampułek accofilu na zbyciu ,więc jak coś dajcie znać 😀
    Widzę że Tobie accofil pomógł?za którym razem ?? Wlew ? Zastrzyki? Dajesz nadzieję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2022, 13:44

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 681 293

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy sa tu dziewczyny, ktorym udalo sie na Accofilu z kir AA? U mnie niestety wykryto AA. Na dodatek korzystamy z nasienia dawcy i to bylo powodem zgloszenia do kliniki, ja bylam teoretycznie zdrowa... Wiec tym wiekszym szokiem bylo odkrycie, jak duze problemy sa po mojej stronie. Obok kir AA jeszcze m.in. trombofilia wrodzona.

    ❌️Inseminacje, in vitro - nieudane
    ✔️ciąża naturalna z komplikacjami:
    hipotrofia, nieprawidłowe przepływy, stan przedrzucawkowy, poród przedwczesny
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 23 lutego 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Widzę że Tobie accofil pomógł?za którym razem ?? Wlew ? Zastrzyki? Dajesz nadzieję
    Dokładnie tak🥰 udał się 3-ci transfer ,ale był to pierwszy z accofilem od Paśnika-same zastrzyki bez wlewu do 12tc ,najpierw codziennie 1/4 amp,potem do drugi,aż na końcu co trzeci dzień 😀

    Paula24 lubi tę wiadomość

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 23 lutego 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Dokładnie tak🥰 udał się 3-ci transfer ,ale był to pierwszy z accofilem od Paśnika-same zastrzyki bez wlewu do 12tc ,najpierw codziennie 1/4 amp,potem do drugi,aż na końcu co trzeci dzień 😀
    Czyli wcześniej nawet wlewu nie miałaś??? Bo że stopki wydawało się że badania kir miałaś zrobione przed rozpoczęciem procedury

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 23 lutego 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Czyli wcześniej nawet wlewu nie miałaś??? Bo że stopki wydawało się że badania kir miałaś zrobione przed rozpoczęciem procedury
    Nie ,od razu zastrzyki . Zresztą ja poszłam do Paśnika po dwóch nieudanych transferach i x-latach starań naturalnych , wiedziałam że został nam ostatni ❄️,więc nie chciałam podchodzić bez immuno . Mój lekarz z kliniki sam mnie wysłał . Jak pytałam Paśnika o wlew,to mówił,że u mnie same zastrzyki🤷‍♀️ Nie wiem od czego zależy ,że jedni mają dam wlew,inni zastrzyki,a jeszcze inni to i to. Ja miałam to szczęście ,że od razu udał się pierwszy transfer z jego zaleceniami, nie wiem czy to akurat pomogło czy zbieg okoliczności ,ale w sumie po tylu latach starań może ta immunologia miała jednak jakiś wpływ 😀
    Edit- w stopce mam niechronologicznie wypisane i nie badałam kirów przed tylko w trakcie procedury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2022, 15:22

    Paula24 lubi tę wiadomość

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 23 lutego 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    Nie ,od razu zastrzyki . Zresztą ja poszłam do Paśnika po dwóch nieudanych transferach i x-latach starań naturalnych , wiedziałam że został nam ostatni ❄️,więc nie chciałam podchodzić bez immuno . Mój lekarz z kliniki sam mnie wysłał . Jak pytałam Paśnika o wlew,to mówił,że u mnie same zastrzyki🤷‍♀️ Nie wiem od czego zależy ,że jedni mają dam wlew,inni zastrzyki,a jeszcze inni to i to. Ja miałam to szczęście ,że od razu udał się pierwszy transfer z jego zaleceniami, nie wiem czy to akurat pomogło czy zbieg okoliczności ,ale w sumie po tylu latach starań może ta immunologia miała jednak jakiś wpływ 😀
    Edit- w stopce mam niechronologicznie wypisane i nie badałam kirów przed tylko w trakcie procedury
    Tak czy siak udało się i to najważniejsze, też pokładam nadzieję w tym accofilu bo już nic innego chyba wymyślec się nie da

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 23 lutego 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak czy siak udało się i to najważniejsze, też pokładam nadzieję w tym accofilu bo już nic innego chyba wymyślec się nie da
    Trzymam w takim razie kciuki✊✊

    Paula24, mashimo lubią tę wiadomość

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • Titolatito Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 marca 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 a do jakiego tygodnia stosowałas accofil? Ja aktualnie skoczyłam 8 tydz ciąży, mam przepisane 1/3 ampułki co dwa dni i już przyznam się że nie daje rady. straszne bóle głowy, stan zapalny karku, odcinka lędźwiowego pleców, ogólny brak sił na cokolwiek. Teraz doszedł ból wątroby/śledziony. Leukocyty 35tys. Miałyście laski coś takiego? Jak długo stosowalyscie ten lek?

    A już widzę Zielona. Do 12 tygodnia. :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2022, 15:20

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ