Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 16 października 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    Podczytuje wasz watek bo gdzieś tam w przyszłości jeśli trzecia procedura się nie uda to chcemy iść w az. Na razie korzystamy z dawstwa nasienia. Czytam teraz fajną książkę „los który dziedziczysz” i tam jest rozdział o rodzinnych tajemnicach. I raczej wniosek że nie powinno ich być szczególnie właśnie na linii rodzice-dziecko. Jest tam powiedziane, że dzieci podświadomie czują, że rodzice coś ukrywają. I czują że to wpływa na relacje w tej rodzinie. I oczywiście te wszystkie kwestie związane z tożsamością tu dochodzą. Ile w tym prawdy to zależy kto jak uważa, psychologia psychologią a jest jeszcze zwykłe życie.

    Ja probowalam postawic sie w sytuacji tego dziecka i osobiscie wolalabym wiedziec o takiej sytuacji a dla mnie jako dziecka nie zmieniloby to zupelnie nic bo moi rodzice zawsze beda moimi rodzicami czy bylabym z in vitro czy nie. Takze licze ze moj maly tez to zrozumie

    Virginia, Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 16 października 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Niestety mamy z mężem najrzadsze grupy krwi z możliwych i czekanie na odpowiedni zarodek z odpowiednia grupa krwi mogłoby trwać w nieskończoność wiec zaproponowali nam zarodki z naszymi cechami fenotypowymi ale z inna grupa krwi. Zgodzilismy sie zwlaszcza ze od poczatku bylismy zgodni ze powiemy dziecku. Nie ma to dla nas znaczenia
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek ❤️
    U nas to samo z grupami krwi. Bardzo nikła szansa na zarodek w Pl. To tez trochę zadecydowało o Czechach, a raczej o szukaniu alternatywy.

    Sas lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 16 października 2024, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki rok temu o tej porze odeszły mi wody 🫣😁😅
    Zaraz rodzę 😂
    Kiedy to zleciało 🥰

    Komanuss, En Wu, Virginia, Sas, Jeżóweczka, Aster_81, Aga1979, Tranquilo, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Torcikowa Ekspertka
    Postów: 149 239

    Wysłany: 16 października 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam mieszane uczucia odnośnie powiedzieć, czy nie. U nas problem jest ze strony rodziny męża. Są bardzo religijni i już synka traktują gorzej, bo jest z in vitro i to nie jest ich „prawdziwy wnuk”, bo z nasienia dawcy, to już nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby się dowiedzieli o AZ. Pewnie powiemy, gdy będzie w takim wieku, że sam zadecyduje, czy chce się z tym dzielić z innymi. Jednak w naszym kraju nadal są głupie i przykre żarty z IVF, a nie chcę robić dziecku niepotrzebnych przykrości i stresów.

    nick nieaktualny, Sas, Jeżóweczka, Aga1979 lubią tę wiadomość

    preg.png

    event.png

    On: '90
    Ona: '91
    20.12.2019r. - AID
    02.01.2020r. betaHCG >2.3😢
    17.08.2021 - start IVF z nasieniem dawcy (krótki protokół)
    20.08.2021 - punkcja.
    Pobrano 7 komórek, zapłodniono 6, mamy 5 zapłodnionych. 🤞🤞
    02.09.2021 - transfer blastki 3AB 🍀
    Nie mamy żadnej śnieżynki.😞
    6dpt. - test pozytywny
    25dpt. - mamy 2mm okruszka i bijące serduszko! ❤🍀❤
    30.12.2021 - badania połówkowe: zdrowy chłopiec! ❤👶❤
    18.05.2022 - poród SN.
    Powrót po rodzeństwo z AZ:
    09.09.2024 - transfer 3AA
    7dpt. - test pozytywny
    30dpt. - jest serduszko! ❤️ CRL 7mm🍀
  • Torcikowa Ekspertka
    Postów: 149 239

    Wysłany: 16 października 2024, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do imienia, to jeśli będzie dziewczynka, to imię już dawno wybrane, natomiast jeśli chłopiec, to są zgrzyty, bo to, co podoba się mężowi, to mnie za nic w świecie. Nie lubię popularnych imion, a dla chłopca takie się mojemu małżowi podoba.

    Virginia, Sas, Jeżóweczka lubią tę wiadomość

    preg.png

    event.png

    On: '90
    Ona: '91
    20.12.2019r. - AID
    02.01.2020r. betaHCG >2.3😢
    17.08.2021 - start IVF z nasieniem dawcy (krótki protokół)
    20.08.2021 - punkcja.
    Pobrano 7 komórek, zapłodniono 6, mamy 5 zapłodnionych. 🤞🤞
    02.09.2021 - transfer blastki 3AB 🍀
    Nie mamy żadnej śnieżynki.😞
    6dpt. - test pozytywny
    25dpt. - mamy 2mm okruszka i bijące serduszko! ❤🍀❤
    30.12.2021 - badania połówkowe: zdrowy chłopiec! ❤👶❤
    18.05.2022 - poród SN.
    Powrót po rodzeństwo z AZ:
    09.09.2024 - transfer 3AA
    7dpt. - test pozytywny
    30dpt. - jest serduszko! ❤️ CRL 7mm🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja probowalam postawic sie w sytuacji tego dziecka i osobiscie wolalabym wiedziec o takiej sytuacji a dla mnie jako dziecka nie zmieniloby to zupelnie nic bo moi rodzice zawsze beda moimi rodzicami czy bylabym z in vitro czy nie. Takze licze ze moj maly tez to zrozumie

    A ja wolałabym nie wiedziec, bo z tyłu głowy miałabym te mysli, że gdzies tam żyją sobie moi biologiczni rodzice. Po co wiec dziecku ta wiedza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2024, 16:16

    Sas, Jeżóweczka lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 16 października 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek ❤️
    U nas to samo z grupami krwi. Bardzo nikła szansa na zarodek w Pl. To tez trochę zadecydowało o Czechach, a raczej o szukaniu alternatywy.

    Napisałam priv 🙂

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 16 października 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No dziewczynki rok temu o tej porze odeszły mi wody 🫣😁😅
    Zaraz rodzę 😂
    Kiedy to zleciało 🥰
    Jak to szybko zlecialo, pamietam te laski co.urodzily jak tu pisaly ze jada na transfer a tu Bobo juz dawno na swiecie :)

    Virginia, Jeżóweczka, Ona900, Aga1979 lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 16 października 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Jak to szybko zlecialo, pamietam te laski co.urodzily jak tu pisaly ze jada na transfer a tu Bobo juz dawno na swiecie :)

    To jest masakra jak ten czas szybko mija. Moj za tydzień kończy 5 miesięcy i bedziemy sie pomału szykować na rozszerzanie diety. Masakra. A dopiero co był taki maleńki 🙈

    Virginia, Sas, Ona900, Jeżóweczka, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 16 października 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A ja wolałabym nie wiedziec, bo z tyłu głowy miałabym te mysli, że gdzies tam żyją sobie moi biologiczni rodzice. Po co wiec dziecku ta wiedza?

    Niby po nic ale jak kiedykolwiek by sie wydalo a sytuacje sa rozne to mysle ze wtedy to dopiero by byl problem

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 16 października 2024, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    No dziewczynki rok temu o tej porze odeszły mi wody 🫣😁😅
    Zaraz rodzę 😂
    Kiedy to zleciało 🥰

    Ja marzę żeby mi wody odeszły 😄 najpierw nasz brzdąc chciał za szybko wyjść a teraz chyba zapomniał że jest tam tylko lokatorem i się za bardzo rozgościł 😅

    Virginia, Sas, Ona900, Jeżóweczka, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 16 października 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Napisałam priv 🙂
    Odpisałam ❤️

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 16 października 2024, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Ja marzę żeby mi wody odeszły 😄 najpierw nasz brzdąc chciał za szybko wyjść a teraz chyba zapomniał że jest tam tylko lokatorem i się za bardzo rozgościł 😅
    Juz przeszedl termin ?

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 16 października 2024, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Ja marzę żeby mi wody odeszły 😄 najpierw nasz brzdąc chciał za szybko wyjść a teraz chyba zapomniał że jest tam tylko lokatorem i się za bardzo rozgościł 😅

    Ja swoją próbowałam przez tydzień wygonić z brzuszka ale widać było jej za dobrze ☺️😅 taka koza uparta że 2 dni oxy we mnie pompowali 🫣😂
    Aż w końcu się zlitowała 😁😅

    Jeżóweczka, Sas lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 16 października 2024, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za którym razem Wam się udało?

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 16 października 2024, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Dziewczyny, za którym razem Wam się udało?
    AZ w Czechach od razu. Na własnych komórkach nie było żadnego zarodka.

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 17 października 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Dziewczyny, za którym razem Wam się udało?

    AZ w Polsce za pierwszym razem

    Sas, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2024, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Dziewczyny, za którym razem Wam się udało?

    AZ w Czechach za drugim razem.

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 17 października 2024, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Dziewczyny, za którym razem Wam się udało?

    Az w Pl za 1 razem 😉

    Sas, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 17 października 2024, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 procedury na swoich komórkach, 1 zarodek - beta 0
    AZ w Polsce za pierwszym razem udane

    Sas, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
‹‹ 1413 1414 1415 1416 1417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ